Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak hogy ne adjam fel?

Mit csináljak hogy ne adjam fel?

Figyelt kérdés

Azzal kezdem hogy szeretek élni! Sőt imádok! De zavar már bennem az hogy mindent fel adok! Most épp le szeretnék fogyni! Már rengetegszer bele kezdtem de mindig fel adtam! Nagyon sok midnent akartam! Pl most le akarok fogyni hogy megtanuljak szaltózni! Lehet hogy gyerekes de valamiből jó akarok lenni! Nem sorolok most sok problémár hogy mindent feladtam/feladok! De Hogy segítsek már magamon? Hogy győzzem meg magam hogy igenis le fogyok és nem "na jó semmi baj eszek most egy kicsit....aztán na jó mégegykicsit" És máris fel adtam! Hogy győzzem már meg magam hogy soha ne adjak fel semmit?

16/F


2010. ápr. 10. 23:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
Minden csak akarat kérdése..Ne felejtsd el, hogy minden tettedet magadért teszed. Ha nem tudsz lefogyni,az amiatt lehet, hogy gyenge az akaratod. Mindenki jó valamiből csak azt nehéz megtalálni, hogy miből. Mennyit kéne fogynod?
2010. ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
185 magas vagyok és 95 kg! Elvileg egy 10est le kéne adnom! Nem biztos hogy ilyen adatok alapján kövr lehetek de van csöcsöm és a hasamon is van olyan ai bőven látszik is! Nem csak én érzem így! a szüleim szerint is le kellene adnom! Hogy hogy ésm ilyen módszerrel azt nem tudom! Régebben vagyis egy éve úsztam de abba kellett hagyom mertn em birtam fizetni nem volt pénz!
2010. ápr. 11. 00:11
 3/12 A kérdező kommentje:
na jó majd reggel írok mert ebben annyi helyesírási hiba volt hogy aludni kellene rá! :D
2010. ápr. 11. 00:12
 4/12 anonim válasza:
mindegy én sem találom már a betűket..Igazából ha jól szeretnél kinézni akkor a kajálási szokásodat kell átszervezned..csak minőségibb ételeket fogyassz, és úgy kevesebb mozgással hatékonyabb eredményt fogsz elérni. Először nézd meg milyen tipus vagy? könnyen szedsz fel izmot...csak nehéz leszálkásitani stb.? 185cm? baszod és szaltozni akarsz ezzel a magasággal kitűnö kosaras lehetnél, vagy ha usztál akkor vizilabda. És pillanatok alatt DON JUANITO lesz belőled.. KAJA+MOZGÁS-éDESSÉG(Kóla,sültkrumpi.stb
2010. ápr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De ööö khmm én izé... félek a labádtól! xD kicsit szégyellem de meg szoktam tőle ijedni 16 évesen belek ezdeni? a focit pl utálom! :S :D

De most miért a magasság gond lenne a szaltóhoz?

2010. ápr. 11. 00:39
 6/12 anonim válasza:
nem dehogyis. Csak ha egyszer ilyen magas vagy, akkor élj ezzel a lehetőséggel. feltéve ha sportolni szeretnél. nem kell feltétlenül világbajnoki cimre hajtanod egyszerűen szeresd amit csinálsz.. oszt kész..annyi sport van amiben jó ha magas vagy tudod ELŐNY:-P
2010. ápr. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ja? Hátja az igaz! :D Bár néha lehet hogy gond lenne a pénzel mert a szüleim nem igazán keresnek sokat és igy nehéz lenne fizetniük!
2010. ápr. 11. 10:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne egyél. Ennyi. Én már lejöttem így több dologról is. Nem nagy tudomány.
2010. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de azt is hányszor fel adtam! Nem tudom magam meggyőzni hogy ne egyek!
2010. ápr. 11. 11:49
 10/12 anonim ***** válasza:
ez sajnos a fogyásnál nem igazáműködik, mert azegy hosszabb dolog, de amióta kórussal LGT-ténekeltünk, és mondhatni egész jól ikerült, azóta ha valamit rettenetesen unok, fáj már tőle a fejem meg minden, csak énelek magamban h " nem adm fel, g gy darabban látsz... " :D és rettenetesen beválik, pedig még igazán hangom sincs:D (hogy mit keresek akkor a kórusban? én sem tudom (: )
2010. ápr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!