Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Itachi szerintetek szüzen...

Itachi szerintetek szüzen halt meg?

Figyelt kérdés
De most komolyan :D

2016. máj. 30. 23:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

Önismereti kategória xD Bocsánat az offért, Itachi halála nagyon szép volt <3 Én ilyenen még nem gondoltam egyébként, de annyi mangában, annyi antiszoc karakter van, és annyira nem nyitnak a nők felé, hogy néha azért elkalandozom, hogy bakker, vajon pisilésen kívül használták már másra is a kukijukat? xD


Tetszik a kérdés, válaszolni nem tudok rá, de azért érdekelnének a további kommentek :D

2016. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom nők vagytok:)
2016. máj. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Valószínű,hogy nem erre fókuszál a Naruto.Amúgy valószínű,hogy igen. :D
2016. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%

Ez a kérdés xD Amúgy szerintem is szüzen :DDD

Mondjuk én leginkább Obito-ra lennék kiváncsi, ő a legcukibb :$$$$$

2016. máj. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
99%ig biztos vagyok benne hogy igen:D Ő olyan volt mint egy szerzetes kb. A munkán és az elvégzendő feladatokon kívül másról nem igen szólt az élete. Konohában is, mielőtt még megölte a családját egyrészt nem volt túl idős, másrészt elég komoly, magának való és kevés szabadidővel rendelkező egyén volt. Utána meg akatsuki, meg egyéb elfoglaltságok..nem hiszem hogy összefeküdt volna bárkivel. Meg én még azt is el tudom képzelni róla, hogy baromira nem is érdekelte a dolog.
2016. máj. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok, hogy volt szerelme? :D Amúgy tényleg nem derült ki. :/
2016. máj. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Jó hát az önismeret kategoria nem tudom,hogy jött össze, nem ide akartam :D Csak azon gondolkodtam, hogy ugye volt barátnője, és későbbiekben vajon tudott volna neki gyereket csinálni, ha ennyire antiszoc? xdd
2016. máj. 31. 09:19
 8/28 anonim ***** válasza:
Ki volt a szerelme ugyan? :D
2016. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Tobi mondta egyszer, hogy volt szerelme, csak mikor elhagyta a falut s a klánjával végzett őt is a halálba vitte. Nem hiszem, hogy olyan szoros kapcsolatuk lett volna ezekszerint, szóval jahxd
2016. máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Uchiha Izumi-nak hívták, és elég jóban voltak, csak Obito megölte. Az utolsó Itachi-s fillerekben volt benne.
2016. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!