Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Albérletben laktunk Győrben a párommal. Mind a kettőnknek volt munkahelye, de egyikünknek sem tetszett igazán. Dietetikus a végzettségem és gyárban dolgoztam, mert nem találtam munkát a szakmámban. Most 2 hónapja haza költöztünk a párommal a szüleimhez, hogy legalább albérletet ne kelljen fizetni. De itt sem találok semmilyen munkát. 23 éves vagyok és úgy érzem, hogy kezd elmenni az idő a semmire. Nem tudok dönteni, hogy mit szeretnék. Németül nem beszélek, így nem tudnánk kimenni külföldre sem. Már nagyon el vagyok keseredve
2016. jún. 6. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol laktok? a közelben semmilyen kórház sincs? Én simán ingáznék, utaznék napi 20-30 km-t, hogy dolgozzak.. Próbálj érdeklődni több helyen..
2016. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg kezd el tanulni angolul, többre mész vele, mint a némettel. Saját rendelést nem akarsz indítani? Szerintem ebben az országban nem lehet elég dietetikus.
2016. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nyelvet kezdd el azért sose tudni..


nyugi 23 évnem a világvége én 25 éve koromig csak tanultam csak diákmelóim voltak..


Ha nagyon nincs a környékben munka legyetek kicsit mobilisabbak, költözzetek.

2016. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
angol nyelvvizsgám van de azzal nem sokra megyek ausztriában mondjuk. vagy esetleg úgy is tudnék kint dolgozni, ha az elején csak angolul beszélek? a legközelebbi kórház sajnos 50 kmre van.
2016. jún. 6. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Megoldható a bejárás oda is, ha nem akarsz költözni. Én már 4. éve ingázok a 70 km-re lévő egyetemre napi szinten. Kivitelezhető. Ha van munkalehetőséged ott, akkor szerintem próbáld ki akárcsak 1-2 hónapra és ha úgy vagy vele, hogy bejött, akkor akár oda is költözhettek, ha nem, akkor meg legalább megpróbáltad. Egyébként miért nem gondolkozol távolabbra Ausztriánál? Mondjuk valami olyan helyre, ahol kifizetődő a már meglévő nyelvtudásod és nem szúrják ki a szemed azzal, amit fizetésnek hívnak? Sajnos ebben az országban sosem lesz olyan fizetésed (ha nem politikus vagy), amiből tudsz házat venni és családot alapítani... Ki kell menni pénzt gyűjteni, aztán abból már lehet valamit kezdeni itthon is.
2016. jún. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mást nem csinélnál szívesen a dietetetikusságon kívül?



értem h ezt tanultad de hátha menne más is..

2016. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]



ez pl Tatabánya igaz 64 km kb tőled de az még vállalható távolság..

2016. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!