Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vegyem rá magam a munkára?

Hogyan vegyem rá magam a munkára?

Figyelt kérdés

Nagy vonalakba megpróbálom leírni,hogy mi a helyzet.

Na szóval, jelenleg szabadúszóként dolgozom, ami nagyon is jó dolog, de mostanában hónapról hónapra kevesebbet keresek, miközben lehetne fordítva is.

De egyszerűen valahogy nem kezdek el dolgozni, max valami kisebb 1-2 nap alatt meglévő projekteket vállalok be, ezután pár napig csak lazulok, telefont nyomkodom, gépen játszok, stb...

Mindezt azért mert tudom,hogy nem lesz következménye, nem rúghatnak ki, nincs aki rám szóljon ,hogy csináld, és hasonlók.

Mindig is vonzott ez az életforma valamint kis kori álmom volt,hogy saját magam főnöke legyek, mert egyszerűen már az iskolákban sem bírtam ki,hogy irányítanak, és azt kellet csinálnom amit az oktatási rendszer és a tanárok mondanak.

De most,hogy szabad vagyok, egyszerűen nem élvezem ki,szinte csak elpazarlom az időt, ki sem mozdulok, dolgozni is alig alig.

Hiába próbálok meg egy rendszert kialakítani 1-2 nap után eltérek tőle és folytatódik minden tovább összevissza.

Ti mivel fegyelmeznétek, ösztönöznétek magatokat ahhoz,hogy napi szinten 6-8 órát dolgozzatok? És a fennmaradó időben ne játsszatok, hanem valami értelmeset csináljatok?

köszönöm! 19F



2016. jún. 6. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Van barátnőd?
2016. jún. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

1-es, ez a legjobb ötleted?


Lehet, te így vagy kódolva. Nincs beléd kódolva egy cél amiről úgy éreznéd el kell érned az életben, ezáltal nincs ami motiváljon, ösztönözzön. Ezen tanácsok nem tudnak segíteni. Egy elérendő célt kellene találnod ez hatna rád ösztönzően. Ha nem tudsz ilyet találni, nem fog változni a hozzáállásod.

2016. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azzal ösztönzöm magam a napi 8 óra munkára, hogy szeretem amit csinálok :D


Emellett persze lehet sok minden, pl. a pénz, az ember akire/akivel elköltöd. De ha nincs szükséged a több pénzre, akkor miért akarsz többet dolgozni? Ha pedig van akokr motiváld magad azzal :)

2016. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!