Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudod, hogy mitől félsz a...

Tudod, hogy mitől félsz a legjobban? Mert én nem.

Figyelt kérdés
És rengeteget gondolkozom rajta de nem tudom eldönteni, egyszerűen emmi, ami eszembe jut, nem tűnik elég nagy dolognak, pedig nem mintha olyan bátor lennék...
2010. ápr. 11. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én az ilyen képzelt dolgoktól ( szellemek szörnyek mumus Chuck Norris...)
2010. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy "kidőlök" a sorból, és nem tudom felnevelni a gyerekeimet.
2010. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy túlélem minden barátomat. Borzasztóan hiányozna a jelenlétük, mert számomra mindannyian másféleképpen különlegesek. Senki és semmi nem tudná pótolni az utánuk maradó űrt. Azt hiszem, ha elveszíteném őket, magam sem akarnék tovább élni, főleg nem új barátokat szerezni, úgyhogy vagy egy elborult pillanatomban végeznék magammal, vagy egyszerűen nem vennék a világról tudomást, és szép lassan éhen/szomjan halnék, esetleg ha valakit érdekelne a sorsom, akkor bedugna egy diliházba.

Magával a magánnyal nincs bajom egyébként, mindig szerettem egyedül lenni, mert úgy érzem, ha még tudok gondolkodni, akkor a képzeletemben bármi megtörténhet.

Amúgy nagyon félős vagyok, tehát tériszonyom van, félek a szűk helyektől is, a sáskáktól, attól, hogy valaki letámad az utcán, a furcsa zajoktól, de ezek olyan félelmek, amelyeket egyszerűbb leküzdeni, mint a fentebb kifejtettet.

2010. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én attól, hogy egész életemet ebben a világban kell leélnem, a szürke hétköznapok pedig csak múlnak...

És mégis így lesz.

2010. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól hogy előbb halok meg, mint a szüleim. Bele se merek gondolni mit hagynék ezzel, magam után. :(
2010. ápr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A félelemtől. Ezt leszámítva a szeretteim halálától, és a megőrüléstől.
2010. ápr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
attól hogy a családom bármely tagjának baja lesz ! :S
2010. ápr. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az emberektől. Rengeteg barátom - Rejtő jenő szavait idézve - nagyszámú ismerősöm és kisszámú tisztelőm volt egykor. Aztán rátette a kezét a munkahelyemre egy multi, és a létszám 2/3-át krúgták - engem is. 60 éves vagyok, 451 napom lenne a nyugdíjig. És eltűnt mindenki mellőlem. Az emberek szart érnek. Én is szart érek pénz és respektált meló nélkül. És ti is ennyit fogtok érni hasonló esetben. Tudjátok miért félek az emberektől? Érzik, hogy valaki szarban van, és arra rászállnak még a szomszédai is - tudjátok, hogy megy ez a baromfiudvarban a kopasznyakúval...
2010. ápr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
félek a pókoktól, klausztrofóbiám van, tériszonyos vagyok, nem szeretem ha éles vagy kemény dolgokkal hadonásznak körülöttem, nem bírom a gyorsaságot ha nem én vezetek, de a legjobban a csalódástól félek és attól hogy elveszítek azokat akiket szeretek :(
2010. ápr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A teljes intimitástól meg az über-horrorisztikus kínhaláltól. Igen tudom, teljesen egy kategória...
2010. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!