Baj lehet velem?

Figyelt kérdés
Nem látom magam előtt a jövőmet, nem tudom magam elképzelni sem anyaként, sem feleségként. Nem érdekelnek azok a dolgok, amik a korombeli (19/20 éves) lányokat érdekel és eléggé kétségbe vagyok esve emiatt. Az iskolában kitűnő tanuló vagyok, mivel nincs anyum, ezért az otthoni dolgokat is mindenféle hiszti, nyafogás nélkül megcsinálom, mindenféle zokszó nélkül főzök, mosok, takarírok, de soha nem voltam szerelmes, burokban nőttem fel, barátaim sem voltak. Így el sem tudom képzelni magam egy párkapcsolatban. Csak ülök és szabadidőmben animét nézek vagy számítógépes játékokkal játszok mint pl lol, cs:go Wow stb. Azt sem tudom eldönteni, hogy milyen szakmát tanuljak ki, pedig már nagyon kéne. Nagyon idegesít ez a dolog már, ha valaki tud valami tanácsot adni, azt nagyon megköszönöm. Tényleg már ott vagyok. Már eléggé kezdem azt hinni, hogy orvoshoz kell menjek.

2016. jún. 8. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül azt szeretned amit a korod beliek többsége szeret. Teljesen mindegy, hogy mik a trendek, ha téged más érdekel, akkor csináld azt.


Az, hogy nincsenek barátaid, az sem egyedi eset. Annek ellenére, hogy a szociális média azt a látszatot kelti, hogy mindenki kapcsolódik a nagy közösségekhez, sokkal könnyebb kiesni a valós szociális életből, mitn az internet előtt volt.


Amiatt se aggódj, hogy nem volt még párkapcsolatod. Ilyen idősen ez még nem a világ vége. Ha ennyire zavar a dolog, akkor esetleg regisztrálj netes társkeresőn és kezdj el ismerkedni. Nem kötelező semmi, de így van rá esély, hogy megismerj valakit aki szimpatikus neked.


A szakma választ kemény dió. Nehéz ilyen idősen eldönteni mivel akarsz foglalkozni hosszú távon. Én azt mondom, hogy ha most még nem találsz olyat ami kefejezetten tetszene, akkor válassz valamit amit úgy tudnál csinálni, hogy nem megy az idegeidre minden nap, nem gyűlölöd, lesz mellette időd a hobbijaidra stb. Aztán ha később rájössz mit is akarsz akkor majd tanulod azt. De mindenképpen kell valami, amivel el tudsz helyezkedni, különben nagyon rossz helyzetben leszel a munkaerőpiacon.

2016. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, most vettem észre, hogy rossz témakörbe írtam, átírom a kérdésnek megfelelőbe^^
2016. jún. 8. 13:43
 3/3 anonim válasza:

Hát én is hasonlóan érzem magam... De szerintem majd az idő teszi a dolgát. Ám ha nagyon akarsz elmehetsz pszihológushoz, nincs azzal semmi baj :) Én szeretnék menni :)

Szóval nyugi, az a lényeg, hogy ne essél pánikba és ne legyél depressziós. ♥

2016. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!