Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek nem akar velem...

Szerintetek nem akar velem beszélni vagy tényleg csak ideje nincs?

Figyelt kérdés
Van egy 38 éves férfi, elég híres, külföldi énekes. Én egy 16 éves lány vagyok, és hosszú évek "munkája" után csak elértem, hogy beszéljek vele skype-on, sőt, még ő kezdeményezte, ő akarta hogy felvegyem :D Na a lényeg, hogy eddig egyszer beszéltünk kb. 3 hete, webakmera + mikrofon. De én alig bírtam kinyőgni neki valamit, egyrészt mert ugye idegennyelven kellett beszélnem, másrészt mert a kedvenc énekesem, akit sok éve csodálok, ott volt a képernyő túloldalán és beszélni akart velem. Ő sokat mesélt nekem, én meg mindere kb. 2-3 szavas választ adtam, mert telejsen sokkolva voltam. Fogalmam nem votl mit mondhatnék. Annyira szeretnék vele megint beszélni, már csak azért is, hogy lássa a normális énemet is, ne csak a néma két szót szóló ijedtet. A beszélgetés végén azt mondta, emailben egyeztessünk, mikor beszélünk újra, ha nekem van kedvem. Amúgy kb. 1 órát beszéltünk mert el kellett mennie. Másnap írt egy emailt, valamit mutatott nekem, amiről előző nap szó volt. Arra válaszoltam, de azóta nem írt. Én kb. 2 hét után, néhány napja írtam neki még egy emailt, hogy lenne-e kedve megint beszélni. Ma válaszolt, hogy momentán nem ér rá, mert koncertje lesz holnap meg még egy akármire el kell mennie és szerveznie kell ezeket és kapott egy felkérést egy bizonyos dologra jövő évre és azt is intézi és sok-sok munka ez, azt mondta, szóval kb. 2 hét múlva majd írjak újra egy mailt. Még nem írtam vissza, nyilván mondom majd h oké emg stb. de tökre félek, hogy az első sokkolt állapotos beszélgetésünk miatt nem nagyon akar velem többet beszélni és csak ewzért mondta ezt meg ezért írt vissza ilyen lassan. De közben azért mégiscsak egy énekes és tényleg koncertjei vannak meg mindenféle más dolga is meg amúgy se szokott skypeolgatni csak most miattam. Én nem értek ehhez, mondjuk ha holnap lesz a koncertje nem tudom mit szervezget még utána 2 hétig de mindegy. Szóval biztos tényleg sok munka, fogalmam sincs, de azért nem vagyok biztos benne, hogy csak azért nem akar most beszélni mert nem tud, nincs ideje. Szerintetek?
2014. ápr. 2. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a neve? :D
2014. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A nevét nem mond(hat)om meg, de ez nem is lényeg most. Inkább a kérdésemre szeretnék választ kapni.
2014. ápr. 3. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!