Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 12 éves vagyok Es szertenek...

12 éves vagyok Es szertenek hippi lenni h tudnek stilus valtani?

Figyelt kérdés
Nemtudom h 12 évesen h tudnek stilust valtani mert a mostani stilusomat nagyon nem szertem szerintetek h tudnek stilust valtani? Csak normalis kerdeseket varok, köszönöm!

2016. jún. 14. 21:05
 1/7 anonim válasza:
32%
Én most 13 vagyok és most én is hippi. 12 éves koromota. Csak annyi a lényeg, hogy próbálj hippis ruhákat felvenni. És ha ez a stílus neked való, akkor 2 hét múlva belül is hippi leszel. Hidd el annal jobb érzés nincs, hogy belül is hippi vagy szabad meg minden. De ezzel gyökerestül megváltozik az életed.
2016. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszön a választ!:)
2016. jún. 14. 22:56
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
12-13 évesen aztán nagyon szabad vagy. Pont annyira hogy reggel felkelsz és iskolába mész, órán felelsz ha szólítanak, délután megírod a házid, este megiszod a kakaód és lefekszel amikor anyu mondja. Ezzel a nagy szabadsággal szinte nem is lehet mit kezdeni, hiszen azt csinálsz amit akarsz...
2016. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3


Egy 12-13 éves gyereknek ez a dolga! Ez nem a szabadság megfosztása, hanem lehetőség adás azért, hogy felnőtt korában legyen munkahelye, mert még a szemét rakodáshoz is érettségi kell! Ha hippi akar lenni, akkor legyen az, ez nem fogja semmiben sem gátolni.

2016. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Drágám, tudsz bármit is a hippikről a színes ruhákon és a világbékén kívül? Nem hiszem. Namármost. Drogoztak, főként LSD-t használtak, kivonultak a társadalomból, a szabad szerelmet hirdették, konkrétan mindenki mindenkivel. Egy szűzlány beavatási szertartása így zajlott. A csajt bedrogozták, aztán minden csávó megdugta, majd minden csaj megujjazta. Természetesen nem védekeztek, így a csaj teherbe esett, és a hippitáborban a csapattal közösen nevelték fel a gyereket (valamint a többit is), drogos állapotban. Gyakran születtek sérült gyerekek is a sok kábszi miatt.


(Viszont van néhány dolog, ami miatt szimpatizálok velük: háború és társadalomellenesség, egyenjogúság. )


Ha még ezek után is szeretnél hippi lenni, szívesen segítek.


Ha még ez

2016. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát kelleni fog hozzá:

LSD

szex

whiskey

San Francisco

Kerouac és Duxley

és 1969


12 évesen én is megnéztem a HAIR-t, rám is nagy hatással volt, de olyan jó négy évre rá sikerült rájönnöm, hogy mit is láttam akkor. És ja: nem akartam hippi lenni, akármennyire is szerettem az egész hangulatát.

2016. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj, az egész napom szörnyen telt, mert eszembe jutott, hogy elrontottam itt az életet:

Javítás: Huxley

Elnézést mindenkitől

2016. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!