Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért szólnak le mindenért?...

Miért szólnak le mindenért? Mert egyedi stílusom van?

Figyelt kérdés
Folyton leszólnak,mert hippi vagyok.A zenei stílusom miatt is leszólnak (Metallica,Linkin Park,Paramore,stb.)Még abba is belekötnek,hogy blogolok,írok (mármint van egy blogom,ami kb. mindennel foglalkozik,és mellette imádok írni regényeket.)Miért? Mit csináljak? Nem akarok megfelelni senkinek.

2013. jún. 18. 11:39
 1/6 A kérdező kommentje:
L/14 (ez lemaradt)
2013. jún. 18. 11:41
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert látják, hogy ez bánt téged, és ezt élvezik, szórakoztatja őket. Ne legyél benne a játékukba, ne reagálj semmit, és akkor majd megunják! :)
2013. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ariana-girl válasza:
92%
szerintem irigyek mert neked van egyedi stílusod,nekik meg nincs:) egyébként meg ne foglalkozz velük. Ha ennyire csökkent értelmi képességűek,akkor nem tudsz mit csinálni :)
2013. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a társaságot, amelyik beszól, abból lehet, hogy kiderül miért. Ha ilyen partiribancok, akkor azért, mert nem vagy olyan. Szerintem jó zenéket hallgatsz.
2013. jún. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,utolsó: Akik beszólnak,azok az osztály s*ggfejei (fiúk...persze vannak normálisak is) és pár lány,akik folyton mindenkire árulkodnak,meg nagyra tartják magukat.
2013. jún. 20. 08:40
 6/6 anonim válasza:
Velem is gyakran van ilyen. Fura a zenei ízlésem, és a ruháim.... hogy is mondjam? :D Van egy jó társaság, akik megszokták, hogy ilyen vagyok, de egy csomóan leszólnak miatta. Ahogy már említették előttem, egyszerűen élvezik, hogy kötekedhetnek, csesztethetnek valakit. Ne foglalkozz vele, gondolj arra, hogy a TE véleményed számít. Ha jó érzed magad a bőrödben, akkor kit érdekel, hogy néhány idióta mit gondol? Bár én nem blogolok, hanem festek, rajzolok és kézműveskedek. =) 14/L
2013. júl. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!