Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kéne tennem, hogy pozitív,...

Mit kéne tennem, hogy pozitív, boldog életet éljek?

Figyelt kérdés
Valahogy mindig ott kötök ki, hogy szomorú vagyok, nem tudom feldolgozni a negatív dolgokat, mellette bulimiás vagyok. Csomó célom van, de helyette csak sorozatot nézek és utálom magam. Hogyan szüntessem meg az önutálatot? Csak az a gondolat nyugtat meg, ha arra gondolok, hogy megölöm magam. Úgy érzem már semmi sem segít és senkinek sem mondhatom el a gondjaimat.. 20/L
2016. jún. 17. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:

azt kell csinálni ami boldoggá tesz, a többi ellenvéleményt meg lesz@rni magasról.


Utóbbi dolog fejben dől el.


a vágy meg az akarás az fényévekre áll egymástól. Te csak vágysz dolgokra, és nem akarod azokat.

2016. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mik a céljaid?

Írd le őket.

Hogyan tudod elérni őket?

Írd le a lépéseket.

Ezt ragaszd ki valami jól látható helyre, aztán hajrá!


Továbbá sokat segít, ha:

- magasról letojod, másnak mik az elvárásai veled szemben (ez sokszor nem kedves és nem kellemes dolog, de néha meg kell tenni, ha az embertől nagyon idegen dolgokat kérnek, vagy ha túl sok egymással ellentmondó elvárás van érvényben)

- mozogj sokat (endorfint termel)

- tedd nehezebben elérhetővé azt, ami megakadályoz a céljaid elérésében. Pl. ha ez a sorozatnézés, akkor húzd ki a konnektorból azt az eszközt, amin sorozatot nézel. Ha tenni kell az önszabotázsért (én csak így hívtam azt, amikor valamit tennem kellett volna, de elmolyoltam valami mással helyette), tudatosabban fogsz hozzáállni.

2016. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyedül laksz?
2016. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!