Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha csak félig vagyok magyar,...

Ha csak félig vagyok magyar, Magyarországon nőttem fel, mégis a másik vérvonalamból adódó nemzeti érzéseimet érzem fontosabbnak, az hiba?

Figyelt kérdés
2016. jún. 18. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyébként meg semmit sem jelent, vagyis számomra érdektelen, hogy melyik népcsoporthoz tartozol, mert az ember a fontos nem az, hogy honnan jött.
2016. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy. Miért lenne?
2016. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy. De akkor mit keresel még itt? Menj élni a hazádba. Ha pedig nem akarsz ott élni, akkor pofa be, és viselkedj magyarként.
2016. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyszerű. Nincs állampolgárságom és 16 éves vagyok. Amúgy tervezem a kinti/másik otthoni életet, mondjuk egyetem után.
2016. jún. 18. 13:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem akartalak megbántani. De mivel nem említetted meg a másik nemzetiséged, ezért arra gyanakodtam, hogy valószínűleg féled megmondani, és ha félsz megmondani, akkor azért, mert valamiért nem kedvelik, és ha nem kedvelik a nemzetiséged, akkor valószínű zsidó vagy. Én nekem meg, mint jobbikos hitvallású személynek, kötelességem az arabokat védeni, és a zsidókat támadni. Tehát semmi személyes, ez egyszerűen így van, mi jobbikosok ki nem állhatjuk a zsidókat, és kötelező az arabok felé húznunk. Ez így van, nem lehet másképp.
2016. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy hiba lenne. Az ember addig menjen, amíg meg nem találja magát. Ha nem itt, nem magyarként találod meg a helyed, ezzel semmi probléma nincsen.


Az előző hozzászóló számára: megrendítő ez az őszinteség. Hitvallás? Kötelező gyűlölet? Ez nagyon szomorú. Intelligens, egyenes embernek tűnsz. Szerintem sokak számára öröm lenne, ha a magad véleménye és lelke után mennél, és nem külső mintákat követnél.

2016. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Félig kínai vagyok, azért nem írtam, mert a kérdés szempontjából mindegy.
2016. jún. 18. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Félig kínai? :) fiú vagy lány? Nekem bejönnek a kínai lányok. :)
2016. nov. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!