Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon szerelmes vagyok még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szerelmes vagyok még a volt barátomba? Mit tennétek ebben a helyzetben? Többit lent! 23/L

Figyelt kérdés

Volt egy majdnem 5 éves kapcsolatom mi 16 évesen kezdődött ( első igazi szerelem). Körülbelül más fél éve lett vége ( nem azért szakítottunk mert nem szerettük egymást). Mai napig jobban vagyunk néha találkozunk is.


Nekem azóta van egy új kapcsolatom lassan egy éve. Az új barátom tudta az elején hogy hiába szakítottam fél éve a másik fiú még érzelmileg kötődöm hozzá. A mostani barátom tényleg nagyon türelmes volt az első fél évben velem a volt barátom miatt. Tényleg nagyon aranyos, kedves jobbat alig ha kívánhatnék. Szeretem is csak nem úgy ahogy a volt barátomat szerettem.


A mostani barátom tudja hogy jóba maradtam a volt barátommal ismeri is a volt barátomat.


Az elmúlt egy évbe volt barátomat próbáltam távol magamtól távol tartani. Viszont sokszor nagyon hiányzik. Mindkettőnknek a hobbija nyelvtanulást ezt sokszor együtt csináljuk.

Neki nem volt másfél év alatt kapcsolata senkivel igazán. Talán egy hónapos volt neki mostanában, de nem történt semmi. Azt mondta nem tud elszakadni tőlem érzelmileg.


Tegnap előtt mikor átjött tanulni. Mondta még szeret mindig. Vissza emlékeztünk régi időkre stb.

Sajnos szeretkeztünk nem most először (mióta van új barátom.)

Ennyi érzelmet mint amennyit belevittem a volt barátommal a szexbe a mostani barátommal sosem tudtam.


Úgy érzem nem tudom lezárni az 5 évet. Mindent megtesz a mostani barátom sőt túl sokat is de sajnos nem tudom öt szeretni pedig mindent megpróbáltam. A mostanit is szeretem csak nem úgy ahogy a volt barátomat szerettem.


Kezdek megörülni.



2016. máj. 11. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát te megcsaltad a barátodat?

Nem értem,hülye vagy?Várj segítek,igen az vagy.

Ha mind a ketten szeretitek egymást miért nem vagytok együtt?Miért kell a másik srácot szivatni?Nagyon nem fer amit csináltok,szakíts a mostani barátoddal.

2016. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod, hogy mi lenne a helyes megoldás.... A mostani barátod szeret, de te nem őt...te a régi barátodat szereted akivel ráadásul le is feküdtél, szerintem ne bántsd tovább a jelenlegi barátod, neked is jobb lesz és neki is. Tényleg minden bunkóság és lenézés nélkül mondom...
2016. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minek kellett neked uj pasi? Minek hulyitesz valakit mikozben massal dugatod magad? Nem ertem. Tukorbe bele tudsz meg nezni? A jelenlegi baratod nem ezt erdemli. Ha lenne gerinced mar reg szakitottal volna vele, es nem keresned a kifogasokat. Menj novessz egyet.
2016. máj. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem értem, miért szakítottatok ha szeretitek egymást? Miért kínozod szegény srácot?
2016. máj. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor miért szakítottatok, ha nem azért, mert nem szerettétek egymást?
2016. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az új barátoddal mi a célod, hogy képzeled el vele (ha vele képzeled el) az életet 2-3-4 év múlva? Szerepel ebben a régi barátod? Ezt kell magadban tisztázni. Ami megtörtént elmúlt nézz a jövőbe. Sosem késő változtatni, csak helyes legyen az irány.
2016. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!