Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert nem keres senki?

Miert nem keres senki?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem, talan ott, hogy ekezetem nincs, mert nemet billentyuzeten irok. 19 eves vagyok nemetorszagban elek munkam van, nem vagyok se ingyen elo se a szulokon csungo gyerek, irodaban dolgozom nyugodtan nyugodt korulmenyek kozt. Mig magyarorszagon eltem sem volt egy baratom sem, csak egy egy ideig hosszabb baratsagom, de vegul mind abbamaradt. Sosem keres senki, nem szamitok senkinek. A csaladommal veszekszem, par het es koltozok el ezek miatt. Van parkapcsolatom 2 eve, azzal meg ugy ahogy nincs problema, megvagyunk. Nem kovetem a divatot kopasz vagyok metalt hallgatok, de koztes ruhakba oltozkodom, nincs szetpiercingelve az arcom es nincs punk hajam.


A baj: miert nincs senkim? Nincs egy normalis ember aki azt mondja, hogy igen en jofej vagyok. Szeretnek viccesebb lenni, szeretnem, hogy normalisnak es jofejnek tartsanak az emberek akikkel beszelgetek. Sokan vissza sem irnak nekem, ha epp keresnem oket, ezert abba is hagytam onmagam megalazasat. Annyi jofej ember van, szeretnek olyan lenni mint ok! Mit tegyek hogy valtozni tudjak? Velem van a baj?



2016. jún. 24. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút nincs Veled baj. Hidd el, a "jófejek" is járnak úgy, hogy nem válaszolnak nekik, csak ők valószínűleg magasról tesznek rá.


Magam is egyedül voltam, abból állt az életem, hogy elmegyek munkába, lehúzom a kötelező órákat, hazamegyek. Onnantól kezdve a kutya nem keresett. Le kellett volna tanúztatnom egy szerződést itthon, és rájöttem, hogy nem ismerek 2 olyan embert, aki nem munkatárs és nem családtagom, vagyis nincsenek baráti kapcsolataim. Ami ezen változtatott, hogy van egy hobbim, és a közös érdeklődésű emberekkel elkezdtem kapcsolatot tartani. Ezek közül 3 olyan van, ami már több éve működik, egymásra írunk, ha a másik eltűnik pár hétre, keressük, nem hagyjuk elveszni.


Nem kell humorosnak, a társaság sztárjának lenned ahhoz, hogy érdekes ember legyél, akivel jó beszélgetni. De amíg tudatosan igyekszel megfelelni mások elvárásainak, addig talán nem Magadat adod, hanem egy szerepet játszol, amiről azt hiszed, elvárják Tőled, hogy olyan legyél. Eh, ezt zavarosan fogalmaztam meg... Az emberek megérzik, ha nem Önmagad vagy a társaságukban, és ettől idegenkedni kezdenek, mert nem tudják, ki vagy valójában.

2016. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Merre laksz Németországon belül? Ha a közelben, megihatunk egy-két sört.
2016. júl. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Baden Wurttenberg :) Stuttgart kornyeke
2016. júl. 3. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Az még nincs is messze.
2016. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én szívesen megismernélek :) a leírás alapján nagyon jófejnek tűnsz. Viszont én Magyarországon élek :/
2016. júl. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!