Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt, hogy senki...

Miért érzem azt, hogy senki sem szeret?

Figyelt kérdés

...Nem mintha kötelessége lenne valakinek, de úgy érzem, ha megdöglenék, akkor sem érdekelne senkit. Egész nap szorongok (évek óta, de mostanság egyre jobban), fáradékonyabb vagyok, (és hisztizek, mint most).

Olyan baromira tompa vagyok agyilag, meg szellemileg, hogy a kérdést is nehezemre esik megfogalmazni.


Köszönöm a válaszokat!

Ja, mellesleg 19 éves srác vagyok, bár nem tudom ez az információ mit segíthet, de látom itt kiszokták írni általában.


2014. aug. 13. 10:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha utcán vagyok, és körülöttem nevet valaki, akkor azt is ilyen fura üldözési mánia szerűen magamra veszem, hogy biztos rajtam röhögnek, mert hülyén nézek ki, vagy csak simán mert cink vagyok.
2014. aug. 13. 10:24
 2/5 anonim válasza:
Szia!Sajnálom ahogy érzel,tudom milyen rossz lehet.Mi a helyzet a szüleiddel?Tőlük sem kapsz szeretet?Őket sem érdekled?Esetleg barátok?Barátnő?Nem lehet hogy szociális fóbiád van vagy esetleg pánikbetegség?
2014. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy nem kaptam soha életemben tőlük szeretet,meg mégis csak felnevelt, ezért rossz színben feltüntetni sem akarok senkit, szerintem ebben pont őt/őket nem kell "hibáztatnom".


Barátok, hát az egy jó kérdés... Próbálok embereket hívni (kiírom üzenőfalra, hogy van-e kedve valakinek bringázni kedve, természetesen semmi reakció), ha ráírok pár emberre, nem érnek rá, de legalább egy kegyes hazugságot kaptam, hogy ha ráérne, akkor jönne velem. Ezt értékelem.


Barátnőm nincs, és szerintem nem is lesz a jelenlegi személyiségemmel, de szoktam edzeni, hogy legalább valami alakom legyen, ha már jóképű nem vagyok.


Köszönöm a választ.

2014. aug. 13. 10:52
 4/5 anonim válasza:
Értem így már más a helyzet.Szerintem jót tenne neked egy környezetváltás mondjuk elköltözni valahova.Már 19 éves vagy,felnőtt.Új emberekkel ismerkedni meg és esetleg barátnőt is szerezni:). Hidd el nem lehetetlen egyik sem.Ilyen nem fordult meg a fejedben,hogy máshova költözz?Esetleg jársz most egyetemre/főiskolára?
2014. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Munkanélküli vagyok. Az elköltözés az egyik vágyam, ne itthon rontsam már a levegőt. Csak úgy, hogy nem vesznek fel sehova, úgy nem egyszerű a dolog, szóval csak itthon élősködök amíg jön egy legalább minimálbért fizető hosszútávú munkahely.
2014. aug. 13. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!