Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utánoznak? Már nagyon...

Miért utánoznak? Már nagyon idegesít.16/l

Figyelt kérdés

Elkezdett kialakulni egyfajta stílusom vagy nem tom... és erre egy csomóan elkeztek utánozni...

Már nagyon rég (kb.ovis korom óta) nagyon szeretek fotózni és kitaláltam hogy szeretnék ezzel komolyabban foglalkozni. És amikor ezt elmeséltem egy barátnőmnek elkezdte hogy ő is fotós lesz meg minden... és kb. azonnal kapott is egy gépet én meg itt gyűjtögettem a zsebpénzem...

Aztán elkezdtem deszkázni de pár heten belül minden barátnőmnek deszkája lett persze sokkal jobb, mint az enyém mert ők kaptak én meg a zsebpénzemből vettem...

Mostanában nagyon megszerettem az ilyen régebbi zenéket( Guns'n roses Beatles...) és hirtelen mindenki ezeket hallgatja pedig eddig nyominak tartották és utálták...

Elkezdtem átalakítani a szobámat ( ilyen pinterestesre) és erre ők is elkezdték peresze sokkal jobb cuccokkal...

És a húgom is teljesen utánozza a stílusom, ugyan olyan ruhákat hord mint én és ugyan azt csinálja mint én...

Szerintetek mit csináljak? Nagyin zavar mert azt hittem hogy tök egyedi vagyok meg minden és erre az összes körülötem levő embee ugyan olyan mint én... 16/l


2016. jún. 24. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Az emberek ilyen utánzó majmok. Ha azt mondogatnád, hogy ne utánozzatok, azt is leutánoznák, és ők is azt kezdenék el mondogatni. Aki nem ilyen utánzó majom, azt meg irigységből mindenki utálja. nem tudsz mit tenni.
2016. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy utánoznak, mert ilyesmi mindig lesz, hanem hogy feladod a célt, amit kitűzöl, ill. hogy elveszi a kedvedet az, hogy mások is csinálják.

Mindig mindenhol mindenben lesznek versenytársaid...

Az ember semmit se azért csinál, hogy egyedi vagy különleges legyen, hanem azért, hogy élvezze, és meglássa, megtalálja magát az adott tevékenységben.

Az nem jó, ha elveszi, a kedvedet, hogy mások is ezt csinálják...

Én pl. jól fogalmazok, van egy stílusom, és ha rákoncentrálnék lennének kiadható novelláim, verseim, regényeim. De más írokat olvasva az az érzésem, hogy nem érdemes a jegyzeteimet rendszereznem, regénybe szedni, mert nem érdekelne egy kiadót sem.

De ettől még írok, mert imádok, kikapcsol, megértem és megértetem magam... ;)

2016. jún. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!