Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Borzasztóan...

Mit tegyek? Borzasztóan idegesít más a személyiségem.

Figyelt kérdés
Ki nem állhatom a visszahúzódó jellemem. A színpadon, közönség előtt, vagy írás közben képes vagyok elengedni magam és kitárulkozni, ám szociálisan egy konkrét katasztrófa vagyok. Ez nem a megszokott "hiszti", mert nálam nagyon nagy problémákat eredményez ez a jellemvonás. Rengeteg lehetőséget szalasztok el, hamarosan talán elérhetném az egyik legfontosabb célom - és most ne egy tét nélküli apróságot képzeljetek el, tízezer emberből talán egynek jön össze -, de mivel egy új ember megismerésekor sosem tudom, mit mondjak, gyakorlatilag el is hasaltam. Mit tegyek? Iszonyatosan idegesít!

2014. márc. 12. 18:22
 1/2 A kérdező kommentje:

Hopsz.

"...idegesít *máR a személyiségem."

2014. márc. 12. 18:23
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyiből nekem valami kisebbségi komplexus-félének tűnik, amin egy szakember biztosan tud segíteni. De biztos, hogy ez fejleszthető is valamilyen szinten. Állj úgy hozzá, mint egy tananyaghoz, amit meg kell tanulnod, és kérjél meg egy családtagodat vagy barátodat, hogy játsszatok el ilyen szituációkat.
2014. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!