Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit a nehezebb megcsinálni, a...

Mit a nehezebb megcsinálni, a jogsit vagy egy felsőfokú angol nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 20:17
 1/6 gnoomage ***** válasza:

Hogy-hogy melyik a könnyebb?


Ha kiskorod óta angolt tanulsz akkor a nyelvvizsga, ha meg érdekelnek a kocsik vagy a motorok és emiatt már akár ki is próbáltad őket meg a jogsi.

2016. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A jogsi olyan dolog, hogy nem elég tudni vezetni, a vizsgadrukk olyan hibát is kihozhat belőled ami csak lehet egy másodpercig tart, de azonnali bukást eredményez.

Egy nyelvvizsgával nem lehet összehasonlítani, de ott a tudás jellege és a felkészülés módja, a vizsga menete is olyan hogy van időd átgondolni dolgokat és nem csak 1 másodperced van dönteni.


Ezen kívül pedig emberfüggő hogy kinek mihez van jobb érzéke. Statisztikailag több embernek van jogosítványa mint nyelvvizsgája, de a bukási arányok lehet már rosszabbak.

2016. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Nekem pl. a jogsit nehezebb volt.
2016. jún. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jogsi nehezebb.(cigány rossz példa mert az veszi...)

Ugye szimplán azért nehezebb mert egy nyelvizsgán lehet hibázni , amíg a forgalmi vizsgán nem. Ráadásul a forgalmi vizsgán előjön sokaknál a vizsgadrukk...na akkor majdnem biztos, hogy lesz hibád..ami ugye egyenlő a bukással.

2016. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jogsi szerintem is nehezebb, bár egyénfüggő. Én nem vagyok valami gyakorlatias, és az elmélet nagyon ment, alig lett hibám, a gyakorlat viszont nehezebb volt számomra. Angol felsőfokot meg tanár nélkül megcsináltam és elsőre sikerült, igaz, angol tanáris egyetemista vagyok.
2016. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Személy szerint én általános első óta tanulom az angolt és szeretem is és folyékonyan beszélek, de nem a felsőfokú szinten. Anyanyelvi angollal is gondolkodás nélkül elbeszélgetek órákon keresztül és a felsőfokúm az 3 százalékon múlott, tehát nem sikerült.


Jogsi minden elsőre, persze szerencse is kell hozzá és a nagyon jó oktató is, de így nekem a jogosítvány mérföldekkel könnyebb volt.

2016. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!