Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért néz le mindenki?

Miért néz le mindenki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves srác vagyok, és valamiért mindig lenéztek az osztálytársaim, de igazából a legtöbb ilyen "közösségi társaság". Elég tájékozott vagyok, és értelmes embernek tartom magam, a logikám is elég jó, magas vagyok, viszonylag edzett, nem szólogatok be senkinek, nem vagyok önelégült, nem vagyok nagy dumás, aki idiótaságokról fröcsög, és mindig mindenhez hozzászól, vagy ráerölteti magát másra. Komoly gondolkodású empatikus srác vagyok, makacs, eléggé különc, de ennek ellenére, ha egy értelmes ember odajön beszélgetni, szívesen szóba állok vele, sőtt igazából bárkivel. Szóval nem értem mi lehet ennek az oka. De értelmi szintemet tekintve is le szoktak nézni, amit szintén nem értek, és van bennem ez álltal némi kognitív disszonancia is, mivel én elég értelmesnek tartom magam, jó logikával rendelkezem, tanárok is mindig olyasmit mondtak, hogy "zseni vagyok" és haragszanak rám amiért nem élek a tehetségemmel (mivel sosem tanultam kb... :S ). Szóval fogalmam sincs... Gondoltam arra, hogy esetleg az osztály a hibás, és az emberek "primitívek", de nyílván ha nem bennem van a hiba, akkor bizonyos közösségekben viszont kimondottan kedvelnének. Mondjuk régebben is egy visszahúzódó félénk srác voltam.

2016. jún. 25. 21:21
 1/3 anonim válasza:
Furcsán fogalmaztad meg. Néhány sorban nagyképűnek talállak, néhol megértelek, valahpl sajnálom a helyzeted. Kicsit nyíltabbnak kéne lenned és lejjebb adnod, nem mindent halál komolyan venni. Barátnőd van? Volt már?
2016. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, lehet lenézek embereket, de más aki viszont tényleg nagyképű és beképzelt fsz az meg a társaság közepe... Én egészséges mértékben gyakorlom ezt, tehát akin látom, hogy nem eg értelmiségi, azzal is elbeszélgetek a maga szintjén. Igen volt barátnőm egyszer, 1 éves kapcsolat volt, és jelenleg is van barátnőm, lassan 8 hónapja tart már. Előtte viszont nem volt, sem egy éjszakás (sajnos :D ).
2016. jún. 25. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak helyek ahol értelmes komoly gondolkodású emberekre nincs szükség.

Inkább a bulis piás, rasszista, drogos partiállatokat szeretik.

Ne vedd magadra ilyen a többség. A másság mindenhol furcsa. A te korosztályod meg aztán tele van nagyon sok hülyével. Volt iskola ahol nekem pl az volt a becenevem h stréber. Pedig nem vok zseni.

2016. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!