Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki elvárja, hogy segítse...

Mindenki elvárja, hogy segítsek magamon, de már csak az öngyilkosság gondolata foglalkoztat. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejteni ezt a gondolatot. És valakivel beszéld meg a problémáidat, mindent, ami nyomaszt téged. Akár nekem is írhatsz. :)
2016. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszélned egy pszichológussal.
2016. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj kedves kérdező?
2016. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Még az ördög is válaszolt XD

Amúgy meg ne add fel, beszélgess vkivel akiben megbízol, ha meg nincs ilyen akkor mondjuk egy vadidegennel, de ne add fel tessék szépen tovább élni

2016. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A baj, hogy apám szerint haszontalan vagyok, és baj neki, hogy a nyári szünet kezdetén nem álltam neki egyből második nyelvet tanulni, jogosítványt szerezni, dolgozni stb. ezt mind 17 évesen.
2016. jún. 20. 00:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Megértem, egyik ismerősöm is hasonló helyzetben van, ne vedd annyira magadra amit az apád mond, a szülők kemények talán kissé túlságosan is főleg ha a gyerekük jövőjéről van szó, nem mondom hogy tegyél meg mindent amit mond, mert az szörnyű lenne neked és abból amit írtál azt vettem le hogy amúgy is túl vagy terhelve, nem ajánlok semmit mert nem igazán vagyok járatos az ilyen dolgokban és a végén még valami hülyeségeet írnék, úgy hogy egyellőre csak szurkolok, kitartás
2016. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérlek, ne is gondolkozz rajta! Sok embert foglalkoztat, és mindenki úgy érzi, hogy különleges, megérdemli, hogy meghaljon, de nem így van. Csak ülj le, és gondold végig, hogy mi lesz, ha meghalsz (nekem ez segített):

egy életre megnyomorítod a szüleidet és a barátaidat

mindenki más a temetésed után még egy évig beszél rólad, aztán elfelejtenek

örökké te leszel az a gyerek, aki öngyilkos lett

igazából nincs okod rá, ezt te is tudod, a dolog romantikája fogott meg

de mi lesz veled, ha megteszed?

tegyük fel, hogy a szüleid szemetek és megérdemlik a szenvedést egy életen át

hogy nincsenek barátaid, vagy ők sem szeretnek igazán

nem érdekel a többi ember vélemény

TE megszűnsz létezni. Soha nem leszel többé, nem látod a napot, a felhőket, nem nézel filmeket, nem beszélsz, nem gondolkodsz, nem vitatkozol, nem élsz, nem vagy. Nem lesz szerelmed, gyereked, unokáid, nem leszel többé boldog - jobbik esetben.

rosszabbik eset: TE a pokolra jutsz, és örökkön-örökké égni fogsz, azért, mert elvettél egy életet. Azt kapod, mint a gyilkosok és az erőszaktevők. Szenvedni fogsz, és soha nem fog végetérni, nem csak fizikailag, de lelkileg is. Égetted már meg az ujjad? Na, ez olyan lesz, csak az egész testeden, és ezt kapd ki: nem lesz vége.

Nem is olyan szörnyű az életed, ugye? Nem akarod te ezt. Soha nem is akartad igazán.


Remélem segítettem.

- D

2016. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 worthless_life válasza:

Uccsó hozzászóló:


Szerintem ez akkora sablonszöveg, ami aztán k*rvára nem segít senkin se. Jah, szar az élete valakinek, tegyük fel. Ha létezne az ún. Jóisten, amiatt hogy valaki kinyírja magát, nem küldené a pokolra. Az igazság viszont az, hogy a Jóisten nemlétezik, ám létezik egy mindenható erő (legalábbis én most már csak ebben hiszek), aki azzal szórakozik hogy a normális jószándékú emberek életét megkeseríti, és a földi életet változtatja nekik magává a Pokollá. Én személy szerint ezt a mindenható erőt Univerzális Szopatógépnek nevezem.


A kérdezőnek: haver, én együttérzek veled, csak azért vagyok még életben, mert ha öngyilkos lennék, annak a pár embernek aki még szeret, megkeseríteném az életét.


Én azt mondom: próbálj meg kitartani, hogy ha majd egyszer meghalsz, és véget ér a szenvedés, akkor mindkét kezed középső ujjával büszkén bemutathass a Szopatógépnek, és a képébe röhöghetsz, hogy ítéljen el, és küldjön a pokolra...ha van pofája hozzá ezek után.

2016. júl. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!