Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha az em. Szóbelin rosszat...

Ha az em. Szóbelin rosszat húznék akkor ha megbuknék azt rögtön megmondják? Mert ugye az eredmény hirdető a tanusitványokat adják át aki kap de aki pl nem kapna azzal közlik ott mindenki előtt h neked nem sikerült fölöslegesen jöttél?

Figyelt kérdés
2016. jún. 4. 18:17
 1/4 anonim válasza:
Igen az az eredmény hirdetőn kap egy másik papirt ami azt igazolja nem sikerült. De már biztos túl vagy rajta. Mi nem sikerült?
2016. jún. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze túl vagyok már rajta jó pá napja.

Úgy izgultam azt hittem nem lesz meg

Infóból mentem csak a szóbelit elrontottam mert izgultam nagyon és olyankor mindig elfelejtek mindent :/

Így totál szőkének nézhettek de utólag biztos egész szimpatikus voltam nekik mert több pontot kaptam mire számítottam úgy hogy kellemes meglepetés volt. :)

2016. jún. 20. 09:50
 3/4 anonim válasza:
Én is így voltam törin. Azt hittem rontok a szóbelivel. Aztán úgy alakult hogy 14%-ot még hozott is és majdnem max pontra értékelték, pedig nagyon nem számoltam vele, hebegtem habogtam de lehet hogy ki tudták szedni a lényegét :D
2016. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a lényeg :D

Végül jól jött ki mindkettőnk a nagy izgalom ellenére :D

2016. jún. 26. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!