Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem merek énekelni...

Miért nem merek énekelni szerintetek ismerősök előtt?

Figyelt kérdés

Nincs lámpalázam, de otthon, nem merek énekelni, csak ha egyedül vagyok.

2 éve járok énektanárhoz, és nincs rossz hangom.


Amikor énekelni kell, mert muszáj (pl. suliban felelni stb.), akkor megy, és nem foglalkozok azzal, hogy ki van ott, pedig mindent ismerem. Mikor egyedül vagyok, akkor pedig nem tudom kiereszteni a hangom.

Mi lehet a gond, mert próbálok rájönni, de még nem sikerült! :(



2016. jún. 26. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Most mi van???

Először azt írod, hogy "nem merek énekelni, csak ha egyedül vagyok".

Aztán pedig "Mikor egyedül vagyok, akkor pedig nem tudom kiereszteni a hangom".

Most mi van???

2016. jún. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikor nem egyedül vagyok akkor nem megy.
2016. jún. 30. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg félsz, mert amíg az osztálytársaidat, tanáraidat le tud kakilni nagy ívben, a szüleidnek szeretnél megfelelni és megmutatni nekik, hogy jó vagy. Ez teljesen természetes, én sem hallottam szívesen apámtól a rossz szót annyi jó után. Ez van, állandóan meg akarunk felelni az ősöknek. A barátok meg kiállnak értünk, ha szar-ha nem és segítenek kioltani a többi bántó dolgot. A szülőkkel sajnos egyedül harcolunk.
2016. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Küzdeni mindig is küzdöttem ez ellen, de úgy vagyok vele, ha majd több ezer ember előtt tudni fogok énekelni (reméljük így lesz :)), és ha a szüleim is ott lesznek majd, akkor valószínűleg könnyebb lesz. :)
2016. júl. 17. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!