Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet a baj velem, amiért...

Mi lehet a baj velem, amiért elfordulnak tőlem az élőbeli ismerősök?

Figyelt kérdés

Akárkihez odamegyek, hogy beszéljek vele, vagy facebookon írok, legtöbben alapból úgy állnak hozzám kb. hogy "na jó válaszolok ennek de remélem mihamarabb lekopik rólam"

a többiek meg válaszolni se nagyon hajlandóak, maximum 1-2 szóval, tömören és ennyi.

Élőbeliekkel nem fordul elő soha olyan, hogy akár szóban, akár írásban elbeszélgethessek velük. Internetes ismerősökkel néha van olyan, akikkel van közös hobbi, csakhát nekem már élőbeli haverok kellenének.

18/F


2013. nov. 26. 16:46
 1/3 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az iskolában pletykálkodtak rólam valamit, és erről már mindenki hallott rajtam kívül, mindenki elhitte?

Csak ez nem csak az iskolában van így, hanem máshol is.

Amúgy nem vagyok valami szórakoztató társaság, hobbim a fényképezés, arról, a zenékről, tv műsorokról, hétköznapi életről, meg velem történt eseményekről tudok beszélni. Humorérzékem van, de megnevettetni nem nagyon tudok másokat.

2013. nov. 26. 16:48
 2/3 Fanna67584 válasza:
Én azt javaslom, hogy találd meg önmagad és akkor minden rendben lesz! :)
2013. nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Ha kapásból elutasítást kapsz, akkor valami hibádzik vagy a kinézeteddel, vagy a beszédeddel. Vagy másképp kéne öltöznöd, vagy alakítani a hajadon, vagy pedig azzal van baj, amit és ahogy mondasz. Ezt látatlanban elég nehéz kitotózni.

Most annak alapján, amit írsz, én nem látok semmi taszítót - kivéve, az élőbelit, amit kicsit nehezen fogtam, de nem ijesztő, csak furcsa.

2013. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!