Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek újra boldog?

Zoza24 kérdése:

Hogyan legyek újra boldog?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal 1,5 évig jártam , aztán szakított velem stb... már 1-2 hónapja egyedül vagyok állandóan csak rá gondolok és nem tudok nevetni vagy boldog lenni , csak ha iszom... néha úgy érzem, hogy egy másik lánnyal könnyebb lenne túl tennem magam , de nincs egy olyan lány se nagyon akivel össze akarnék jönni , vagy is csak 1 de az reménytelen eset , ismerkedni meg nem tudok, túl félénk vagyok hozzá... boldog akarok lenni újra , mert már vagy 1 éve nem vagyok az, mert a kapcsolatban is jobbra balra megcsalt a lány engem én meg voltam olyan hülye hogy megbocsájtottam neki.. Hogyan legyek újra boldog és élvezzem az életet szingliként illetve felejtsem el őt és küzdjem le a szerelmem ? Állandóan csak sírok vagy iszom , tiszta roncs vagyok , segítség kell ...

2016. jún. 29. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Elsőként menj pszihológushoz, aztán, hamár rendbe jöttél, jöhet a csajozás:) Kitartás!
2016. jún. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a legjobb ha nem ezen kattognál,hanem értelmes dologgal próbálnád lefoglalni a gondolataidat.

pl.Sportoljál!

2016. jún. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Álljatok már le ezzel a sport szöveggel, nem mindenkit érdekel a sport. Nem mindenki olyan mint egyesek, hogy nyűves sporttal foglalják el magukat.

Különben is, aki nyomorék ehhez, az nem fogja megtudni soha, főleg aki nem volt igazán szerelmes, csak kalandozott és könnyebben elfogadja a szakítást, az lehet eltereli vele, de van aki még azzal se. Hiába csinál az ember bármit is, egy idő után folyamatosan ott az emberben az egyedüllét érzése.


Nyugi tesó, én már lassan két éve szenvedek, hasonló cipőben. Bár engem elméletben nem csalt meg, bár tudja fene, de sose lettem túl rajta igazán.

Bár nekem az életkedvem az már 0.

2016. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackLamb válasza:

Több kérdés is felmerült bennem:1: ha fájdalmat okozott neked,miért ragaszkodsz hozzá ennyire? 2: miért gondolod azt,hogy csak egy új barátnő tehetne boldoggá? 3: milyen gyakran és mennyit iszol? 4: van melletted valaki,aki támogat és segít mikor elkap a szomorúság?


Szerintem először fel kéne építened magad,megerősödni,kicsit magaddal foglalkozni. Egy olyan ember,aki megcsal téged az nem érdemel meg,és soha nem szeretett igazán. Butaság egy olyan ember után vágyakozni,aki nem értékel eléggé és semmibe veszi az érzelmeidet. Csináld azt,amit szeretsz és amihez értesz. Ha sikerélmények érnek,nem kattogsz folyamatosan a rossz dolgokon és a lány hiányán. Minden napra tűzz ki magad elé valami apró célt és valósítsd meg. Ezek az apró örömök elvezetnek majd odáig,hogy végre hiszel magadban,és rájössz hogy mire van igazán szükséged. Zárd le a múltat,fölösleges rajta csámcsogni,mert már úgysem tudsz rajta változtatni. Viszont a jeleneddel teszel a jövődért,ezért hozd ki magadból a maximumot,és már csak azért is mutasd meg,hogy ő sokkal többet veszített mint te.

2016. jún. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as!

A sport elé odaaírtam,hogy pl!

Ez azt jelenti,hogy amiben kedvét leli.-Pl a sportban.

Ami különösen jó mert testileg,lelkileg felfrissít.

Rengeteg boldogság hormon szabadul fel pl.futás után.De legyen az bármilyen mozgás.

Nem beszélve arról,hogy önbizalmat ad.És célokat tűzhet ki a mindennapokra.Amire különösen szüksége van mindenkinek.

Tudom,hogy nehéz elkezdeni bármit is,ha az ember mélyen maga alatt van.De muszáj!

Vagy sajnálhatja magát.Mint te éveken keresztül.

Sok sikert hozzá!Ha neked jó így.

Elhiheted ért pár csalódás(válás,szakítás) és fájdalom ennyi idő alatt.

Mielőtt ítélkezel,közlöm veled,hogy nagyon nem tartozom az érzelmi a"nyomorékok" közé!

Nagyon is érzelmes típus vagyok.De ha kell,kemény is tudok lenni!


Blacklamb tökéletesen megfogalmazta azt amire én céloztam.

2-es (45F)

2016. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3as igaz engem sem érdekel a Sport nagyon és köszi a válaszod , 4es 1: Nem tudom , benne látom életem értelmét , számomra ő a minden és nem tudok nélküle lenni , hülye hasonlat de számomra ő olyan mint a víz , víz nélkül nehezen maradsz életben , valahogy én is így érzem 2: Inkább csak reménykedek, hogy találnék valakit akivel őt el tudnám felejteni de ebben sem vagyok biztos 3: hát leginkább haverokkal, hogy kieresszem a gőzt és a fájdalmat , akkor leiszom magam teljesen , általában sör és vodkát iszom 4: Mondjuk, hogy van igen , bár nem mindig a valóságban mellettem inkább csak telefonon , valóságban csak néha.. és köszi a válaszod megpróbálok valamit tenni :)
2016. aug. 1. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!