Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítséget szeretnék, hogyan...

Segítséget szeretnék, hogyan legyek úgy igazán boldog!?

Figyelt kérdés
Úgy 2 éve sok rossz dolog történt velem és magamba fordúltam.Nem tudtam feldolgozni a dolgokat.El kezdtem bántani magam(vagdosás,tárgyakkal vertem a testem és lila foltos lett,a kezemet horsolgattam a falon,hogy sebes legyen..stb.).Élveztem a fájdalmat .emellett rengeteget sírtam szinte minden este.Viszont az idő múlásával sikerült leszoknom ezekről segítség nélkül ami miatt kissé nehéz volt.De folyamatosan szomorú vagyok és semmi nem okoz örömet.depressziós lettem és erröl senki sem tud.Minden érzésemet magamban tartom ami elkezdett felemészteni engem.A szüleimnek nem akarok erről szólni,mert elszomorítanám őket és a pszihológusok is drágák.Hogy lehetnék mégis boldog,de úgy igazán???

2015. dec. 19. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szex, pálinka, rákenroll.
2015. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Próbáld értékelni azt, amid van, zárd le a múltad .Legyenek céljaid az életben, ismerkedj, barátkozz.
2016. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!
2016. jan. 18. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!