Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem vagyok boldog...

Miért nem vagyok boldog miközben lenne rá okom, hogy boldog legyek?

Figyelt kérdés
Mai napon elértem egy célt amit már évek óta akarok. Sokszor nem sikerült de ma igen és semmi extra érzést nem érzek. (Jogsit sikerült lerakni, nekem ez tényleg mindennél fontosabb volt magam és a családom miatt is) Azthittem , hogy hetegik fogok ugrálni örömömben de semmi ilyesmi. Kicsit azt érzem mintha álmodnék és még most is görcsberándul a gyomrom ha rá gondolok pedig már sikerült. Ti voltatok már így? Miért van ez?

2016. máj. 2. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérd el Fater autóját és menj el vhova.. Egyedűl... Hasznos , majd idővel rájössz..
2016. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mert már annyira sok kudarc ért ezen a téren, hogy gyakorlatilag elkönyvelted magadban, hogy ez nem fog öszejönni és igaziból most sem érted, hogy miért sikerült. Túl vagy rajta, könnyebb vagy, de ennyi. Legbelül úgy érzed, hogy ennek elsőre sikerülnie kellett volna, és még küzdesz a bűntudattal, ami nem hagy felszabadulni. Semmi baj, a fő, hogy megvan. Az öröm majd jön ennek vonzataival.
2016. máj. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!