Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy senkinek érzem magam...

Egy senkinek érzem magam mióta megcsalt a barátnőm hogyan legyek ujra a régi?

Figyelt kérdés

2016. júl. 3. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kettőtök közül nem te vagy, aki a senki...
2016. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel! - vigasztaló zene, versek?

https://www.youtube.com/watch?v=KmzFDEu2RoA

2016. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm első!
2016. júl. 3. 19:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Az idő segit. Es legyen tartasod. Ez is egy gyászfolyamat. Feldolgozhato. Keress hobbit, legyel baratokkal, sportolj, mozogj. Es probald ertekesnek gondolni magad aprankent. Kezd azzal te ilyet nem tettel volna es ettol maris ertekesebb vagy.
2016. júl. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom! Csak magamat hibaztatom hogy elhagyott hogy nem voltam eleg jo neki
2016. júl. 5. 14:19
 6/11 anonim ***** válasza:

nana - nem kell hibáztatnod magad - sőt! néhány év múlva örülsz is, hogy vége szakadt egy olyan kapcsolatnak, ahol te úgy érzed "nem tudsz megfelelni az igényeknek" Munkahelyből is el kell menni ahol ez az érzésed van. A teljesítéskényszer még annak sem tesz jót, hát még egy párkapcsolatnak, fárasztó és kizsigerelő.


Ilyen vagyok - ki fogad el? Ő olyan, el tudom fogadni? - ez a fundamentum-


kis összecsiszolódások még lehetnek, lesznek is, de alapjaiban el kell fogadni a másikat: amint van.

2016. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom!!
2016. júl. 6. 00:32
 8/11 anonim válasza:

Fel a fejjel !

A Földön hét és fél milliárd ember él, több mint fele nő.

Van bőven ahonnan válogass !

2016. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az nem jó, ha egy kapcsolatban meg akarsz felelni a másiknak. Folyamatosan rosszul fogod magad érezni, hogy megfelelsz-e tényleg és szorongani fogsz, hogy nem és akkor elhagy. Mindig csak magadat add. Ha az a valaki kell a másiknak, aki te vagy, abból lesz jó, hosszú és boldog kapcsolat.

És nem, ne érezd magad senkinek. Nem azért csalt meg, mert te voltál kevés neki, akkor elhagyott volna és még az sem jelentené, hogy te vagy a kevés. Ha megcsalt, ő a kevés hozzád képest. Ez most nem vigasztalás, hanem tény.

2016. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom
2016. júl. 9. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!