Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert van az ha jatszom...

Miert van az ha jatszom mobilon vagy gepen kitarto vagyok nyomom a jatekot amig ki nem jatszom viszont egy nyamvadt erettsegit mar nem birok befejezni?

Figyelt kérdés
van egy befejezetlen erettsegim ujra kellene viszgazni hogy meg legyen a bizi de sot egy nyanvadt allast se birok megtartani csak jatszani szeretek semmi mast meg egy ekkora senkihazi tuti nincs a foldon es nem birok megvaltozni mar reg halottnak kene lennem ugy gondolom nincs helyem ezen a vilagon

2016. júl. 8. 14:20
 1/3 anonim válasza:
Ne gondolj ilyet magadról! Téged inkább a játékok szorakoztatnak, és nem a tananyag! Érdekessé kell tedd saját magadnak, hogy jól sikerüljön. Ha tényleg olyan fontos neked az érettségi akkor nagyon rá kell hajtanod. Próbálj meg ott is kitartó lenni. Vagy tanulj együtt a barátaiddal! Sok sikert!
2016. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy sokat gépezel, nem ártasz senkinek, magadon kívül. Nem vagy emiatt senkiházi. Az érettségit meg pont azok írják meg általában jól, akik sokat ülnek otthon meg sokat gépeznek, nem pedig akik folyton az utcán lófrálnak. Úgyhogy érdekes a te helyzeted tisztelt kérdező. De ha haragszol emiatt magadra, az már az első lépés, hogy megváltozz. Egyszerűen tekintsd a számítógépes játékokat az ellenségednek, és máris menni fog. De még egyszer mondom, te nem vagy senkiházi. Nem kell ezért utálnod magad, végül is nem szoktál másokkal gonoszkodni, ami viszont tényleg nagy szemétség, és azért tényleg utálhatnád magad.
2016. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én kb 16 évesen játszottam gépen, persze mostanság is van, hogy néha ottragadok, de szerencsére nincs időm bekapcsolni a játékos sem :D

egyébként akarat kérdése, én buktam gimiben de aztán átmentem, egyetemen is, sok tárgyam csak sokadjára lett meg, én nekem az segített sokat, hogy nem volt semmi dolgom, nincsenek barátaim, barátnőm, ráértem tanulni, előtte sportoltam, meg most is nyáron, de suli közben nem sportoltam híztam is vagy 10 kilót, de az összes vizsgám sikerült elsőre :)

Szóval állíts fel egy fontossági sorrendet az életedben.

2016. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!