Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék én is magabiztos?

Hogyan lehetnék én is magabiztos?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és egyáltalán nem vagyok magabiztos,nincs semmi önbizalmam.Nekem természetes göndör hajam van ami kb.9 éves koromig röviden fiúsan hordtam mivel anyukám nem engedte megnöveszteni ezért olyan somás fejem volt és 2. osztályba elkezdtek csúfolni és mivel elég érzékeny vagyok ez akkor nagyon roosszul esett és mély nyomott hagyott bennem azóta növesztem a hajam és most már a vállan alá ér.Most már csak ritkán hivnak gunynéven de azóta rondának.értéktelennek érzem magam.Hogyan lehetnék ujra megabiztos?
2008. szept. 28. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Ismerőős..:(

Engem azért csúfolnak mert más vagyok mint az átlag..Szóval most 8.as vagyok,és 5.óta ez megy..És én igazából nagyon rosszul éreztem magam az iskolában..És most 8.ban(sajnos elég későn) rájöttem arra,h ha nem törődök a "semmiértelme" beszólásokkal,nem is olyan borzalmas..Vannak barátaim,akikre mindig minden körülmény között számíthatok..Ez bőven elég.Az a pár ember aki meg ezt élvezi,annak legyen ez az öröme,és érezzem magát russzul h nagyon nem érdekelnek a beszólásai,főleg h attól h más a hajam mint mindenki másnak meg ilyenek,az utcán megnéznek,fütyülnek..:)

És sztem úgy lehetnél magabiztos h nézz bele a tükörbe,és nézdd meg h mik az értékeid..Szép a szemed?A szád különleges?a hajad egyedi?a ruházkodásod "menő"?Az orrod "tökszép"?

Akkor?:)

És ezeket írd le egy papírra..Előnyők+Hátrányok..pl:nagy,nemtúl szép az orrod,és ezt hátránynak érzed,máris felírhatod mellé előnynek h milyen szép a szemed.Nem tetszik a szád formája?De a hajad nagyon különleges és szép és természetes?Már megint egyenlőek vagyunk..És azis simán meglehet h sokkal több előnyöd van mint hátrányod.Sztem érdemes,mert valamikor el kell kezdened az önbizalomnövelést..Nem lehetsz mindig nyuszii,mert ez a későbbiekben nem lenne előny..Nah puszi:)

2008. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Majd a középsuli... :)
2008. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok,és az jutott eszembe még h gondolj arra h ha esetleg van 1-2 hátrányod,amit nem tudsz az előnyeiddel "kiegyenlíteni" azok simán lehetnek szexisek is:))

Gondolj arra h mi a szebb?

-Egy teljesen egyenes,fehér fogsor

wagy

-Egy pici "szépséghibás" fogsor,deh azért fehér:))

Sztem egyértelmű, h inkább a nem teljesen tökéletes fogsor:))

Szóval vannak olyan dolgok,amit te esetleg hátránynak gondolsz,és igazából előőny:)

Ajánlok figyelmedbe egy oldalt,ahol megtudod nézni Heidi Klum-ot smink nélkül:))

Asszem meg fogsz lepődni.

Tessék,itt a link:) : [link]

Egy videó összeállítás: [link]

Szóval simán visszajöhet az önbizalmad:))))

2008. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
istenem de ronda heidi klum....brrr
2008. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

1.meg második válaszoló vagyok(aki küldte a linket.)

Hát igen:S

De a videó összeállításban a "gyönyörű" Pamela Anderson sem semmi:D

2008. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is mindeképp engedd el a régi sérelmeidet, ezzekel a berögződésekkel nehéz lesz változtatni. Zárd le a múltat, ne foglalkozz vele, csak előre nézz, sohase fordulj hátra!

Egyébként meg: "Az igazi lányok nem tökéletesek, mert a tökéletes lányok nem igaziak."

2008. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
hát sajnos ha valaki nincs megelégedve magával akkor kisebbség érzete lesz. gondolom te nemcsak a hajaddal nemvagy megelégedve hanem mással is ugye?mert akkor nemlennél annyira elkeseredve ha csak 1 dologgal lennél nem megelégedve. mindenkiben van szép. mégha most nemis érzed magad annak de minden nő lehet szép,csak kikell hozni a szépségét. életstilust kell változtatni és nem önmagadat sajnálgatni. uj ruhák amik tényleg ilenek hozzád,és természetesen a hajdal is kellvalamit kezdeni ha neked igy nemtetszik. az tényhogy a sima jah a divat de a tiédet is kilehet simitani . pláne ha hosszú mert még a sulya is huzza. az anyukám mester fodrász. szoval tudom ezeket. én ugyan megvagyok elégedve magammal de nekem is megvolt plasztikáztatva a fülem hogy fejhez lapulobb legyen. sokszor annyira zavart hogy éjjel felriadtam hogy lát e valaki ,mert nappal mindig hajpántot hordtam. de neke akkor sem volt kisebbségérzetem ,mert tudtam attol hogy egy pici hiba van attol még csinos vagyok. bár én megmütettem és már semmi sem zavar a te gondodat is lehet kezelni.. szoval igenis tudsz széplenni ha akrsz. a JOISTEN mindenkit megáldott valamilyen szépséggel,csak tudni kell kiemelni a szépséget és ráis kell jönni. nemszabad az energiádat elhasználni arra hogy te szomorkodsz emiatt. használtad már a hajkisimito vasat?sokan használják.még azok is akiknek sima a hajuk. a tiédet is kisimitja és nemis tul drága. 10.000ft körül van.minden reggel átmész kicsit rajta és sima marad amig viz nem éri.vagy ha tul dosnak látszik meglehet tépetni vagy lépcsösre várni.nézzd meg jol magad hogy mid a szép pl az alakod akkor emeld ki azt. öltözz ugy hogy csinos legyél.sok sikert neked.
2008. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!