Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék életvidámabb,...

Hogyan lehetnék életvidámabb, kiegyensúlyozottabb, közvetlenebb?

Figyelt kérdés

Nem biztos hogy jó kategória,nem tudom,hogy hova írjam.

Nos, az a problémám,hogy mióta elkezdődött a suli reggel korán kelek,fáradt vagyok,8-tól 14.30ig suliban vagyok,sokat kell tanulni,és ez minden energiám leszívja,nem tudok olyan életvidám,és energiával teli lenni mint egyébként.De ha az is vagyok,nem tudom kimutatni,hiába vagyok vidám és boldog,nem tudom ezt sugározni.Szerintem sok embernek búskomornak tűnhetek,pedig nem vagyok az,persze nekem is vannak rossz napjaim.Szeretnék élettel teli,vidám,kiegyensúlyozott lenni,és közvetlenebb,szeretném ezt kifele és mutatni.Barátságos embernek tartom magam,de általában nem én vagyok a kezdeményező fél a beszélgetésekben,csak barátokkal,de ismerősökkel,vagy idegenekkel nem megy olyan jól.Ezen is szeretnék változtatni.


Tudnátok nekem tanácsot adni?

17/L


2011. okt. 6. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Ne próbálj életvidámabb lenni, úgysem sikerülne. Jobb lesz ha véget vetsz a szenvedéseidnek...
2011. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen parasztok miért írnak ide? Egyébként keress valami hobbit, férfit ami/aki ösztönöz vagy színt visz az életedbe. :):D
2011. okt. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Húú az első válaszoló,amilyen gonosz,annyira hülye is,hogy itt égeti magát a baromságával...sztem tegyél minden nap vmi olyat ami boldoggá tesz:egy kávé a barátnőkkel,egy illóolajos fürdő,ha van párod vele randi,v esetleg vwgyél magadnak vmi apróságot:)
2011. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!