Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találod meg Önmagad...

Hogyan találod meg Önmagad célját, szerepedet? Hogyan találtad meg az utadat?

Figyelt kérdés

Biztos sokakban felmerül a kérdés, hogy mit kellene tennie, mi a szerepe a Földön, amitől boldogan élheti az életét... Mit dolgozzon amit még szeret is csinálni...


Ki hogyan jött rá erre?


2010. ápr. 15. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

egyszer csak rájöttem.

igazából nem sokat gondolkodtam rajta, hanem ahogy egyre több mindennel megismerkedtem, rájöttem, h ez érdekel.

2010. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a kocsmában
2010. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy kilépés kellett hozzá, ki kellett lépnem egy olyan barátságbol, egy olyan társaságbol, ahol elnyomva éreztem magam. Tudtam, hogy segitnei akarnak, de én szerintem nem találták meg a módját, és így jobbnak láttam hagyni az egészet... Nem érdekel már más véleménye, nem hagyom, hogy irányítsanak. Nem hagyom, hogy becsméreljenek, savazzanak engem és azokat, akik IGAZÁN fontosak nekem, és teljes mértékig bízom bennük.

Megtanultam a talpamra állni.

17L

2010. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a gitártanárom ébresztett rá, mit kell tennem az életben : követni az álmaimat, és megvalósítani őket. semmi mást! és így élhetek boldogan. ez egyébként nem ilyen rövid folyamat volt ahogy leírtam kb 2 órán át magyarázta, hogy vele is ez volt a helyzet, és mindenkinek ezt kell tennie a boldog élethez. :)
2010. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még nem találtam meg teljesen önmagam.Még nem az vagyok,akinek kell lennem.Még csak 14 éves vagyok,de konkrét célom az,hogy őszinte szeretetet fogok adni mindig azoknak,akik megérdemlik,és segíteni fogok azoknak,akik szegények,főleg az árváknak.Mikor a matektanár kimondta,hogy "A remény hal meg utóljára.",akkor elfogodott a meghatottság,és gondoltam,hogy nekem is segítenem kell a többieken.Most próbálok kedves lenni és határozott.Van,amikor nem sikerül,de nem adom fel.

És a többi célom:családom legyen,munkám legyen és előtte még le is érettségizek(NAGY SIKERREL)..úgy többet ér:P:D

2010. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!