Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek még mennyit?

Szerintetek még mennyit?

Figyelt kérdés
13 és fél éves lány vagyok, 161 cm. Októberben már 14 leszek és nyolcadikos. Anyukám 172 cm, Apukám pedig 175 cm. Nagy zavar, gogy szinte az összes osztálytársma nagyobb nálam, és néha szoltak megjegyzést tenni, hogy én pici vagyok, ami nagyon bánt, de akkor én is visszaszólok. Még nem menstruálok, és elvileg a lányok az után kezdenek el jobban nyúlni. Szreintetek még mennyit nőhetek? Van esélyem még a növésre?

2016. júl. 13. 10:47
 1/3 Perei Viola ***** válasza:

Szia!

Emiatt a legkevésbé se aggódj!! A nők általában 21-22 éves korukban érik el a végső kifejlettséget. Addig bármi nőhet: lábad, melled, formásabb lesz a csípőd, stb.

Én is ekkora voltam a Te korodban, a tornasorban én voltam az utolsó előtti, és most 10 évvel később 10 centivel magasabb lettem. Szüleim is hasonló paraméterekkel rendelkeznek, ennek ellenére bátyám 185 cm. Ő a nagyszülék génjeit örökölte,tehát nem mindig a szülők méretei a meghatározóak.

De ha úgy alakulna, hogy már csak pár centit fogsz nőni, akkor se aggódj, csak most csúfolnak az osztálytársaid, később senki sem fog. Sőt, majd ha 20 éves leszel,kimondottan örülni fogsz, mert olyan magas sarkú cipőt veszel fel, amilyet csak akarsz, sose leszel magasabb a párodnál. :D :D (haha,ez a nőknél kényes kérdés szerintem, nem szeretik, ha a férfi alacsonyabb nála)

Csak légy türelmes és ne foglalkozz a buta osztálytársaiddal, akik olyan miatt csúfolnak, ami nem rajtad múlik. Egyébként ezt egyszer meg is mondhatnád nekik egy ilyen visszaszólás alkalmával. Pl: Te sem csúfolsz valakit azért, mert szemüveges, vagy mert nagyon szeplős az arca...

2016. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez nagyon jól esett. Van egy nővérem is, aki most 16 éves és 175 cm. Az egyik osztálytársam 183 (!) cm és lány. Melletük mindig olyan picinek érzem magam. De sajnos ez így alakult.
2016. júl. 14. 18:51
 3/3 Perei Viola ***** válasza:

Ja, és a legjobbat nem is mondtam, imádok gyerek osztályon vásárolni. Mivel én sem vagyok a legnagyobb, rám jönnek a nagyobb gyerekruhák.:D Sokkal olcsóbbak és sokkal jobbak! :D

Élvezd a nyarat és ha majd szeptemberben kezdődik a suli: mosolyogva, vidáman menj,sőt ha még le is barnulsz szépen a nyáron, tuti megpukkadnak a "rosszakaróid" az irigységtől! :D

2016. júl. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!