Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van 110 ezer forintom, de nem...

Van 110 ezer forintom, de nem tudom mire költeni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és van 110 ezer forintom, amit nem tudok elkölteni. Tudnátok esetleg nekem olyan ötleteket mondani? Én új telefonra gondoltam, de azt mondják mások hogy nem lenne jó telefont venni..

2016. júl. 20. 02:58
 1/8 anonim válasza:
Hát add nekem. Vagy bérelj tőlünk valami játékszervert! Vagy valamit! :)
2016. júl. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Segíts meg egy arikai országot, vagy a bevándorlókat. Hálásak lesznek érte.
2016. júl. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3%

Ha mindenáron el akarod költeni, de nem tudod, mi a hasznos számodra, nem érdemled meg, hogy ennyi pénzed legyen, tehát sürgősen ajándékozd el!

.

Ha most új telefont veszel, akkor pár hónap múlva már elavult lesz - aztán se új telefonod, se pánzed.

2016. júl. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
miért is kellene elverni?
2016. júl. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valóban nem jó ötlet a telefon. A telefonok értéke rohamtempóban romlik. Pár hónapon belül a tőkédnek egy töredékét érné csak, szóval rossz befektetés.
2016. júl. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod mire költeni, inkább ne költsd el, gyűjts hozzá. Jól jön majd, ha valamit tényleg szeretnél (ruha, kütyü, elmenni valahová), és gond nélkül megveheted. Én utazásra teszek félre miden hónapban, de te ahhoz hogy önállóan utazz, még szerintem fiatal vagy.
2016. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod elkölteni??? Olyan jól álltok anyagilag, hogy mindent megkapsz otthon? Ha igen, akkor is tedd be a bankba, és ahogy lehetőséged lesz, havonta vagy kéthavonta tegyél hozzá 10-20 ezer Ft-okat, hogy minél több legyen belőle.110 ezer Ft az nem pénz, az semmire nem elég, még egy igazi külföldi útra sem. Én a helyedben azt csinálnám, hogy 18 éves koromig gyűjteném a pénzt, és akkor esetleg egy nagyobb külföldi útra elkölteném, például egy európai körútra, vagy egy spanyolországi körútra, persze nem az összeset, mert folyamatosan gyűjtenék is, hogy minden évben el tudjak valahova utazni. Vagy ha 18 éves leszel, egy olyan tanfolyamra iratkoznék be, amit nagyon szeretnék elvégezni, és az is bizonyára pénzbe kerülne. Ésszel kell bánni a pénzzel, nem rögtön elkölteni, amikor van egy kevés.
2016. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Küldd el egy vadidegennek a neten, biztos örülni fog neki.



(posta címet vagy paypalt privátban küldöm)

2021. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!