Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek magamnak? Ha...

Mit vegyek magamnak? Ha szülinapomra kaptam kb.180 ezer forintom és nem tudom mire költeni? 16 vagyok fiú

Figyelt kérdés

#születésnap #Mit vegyek magamnak? költeni
2012. júl. 3. 14:55
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim válasza:

sztem egyenlőre rakd fére,pár nap múlva biztos meglátsz valami dolgot ami meg fog tetszeni.

de ha nagyon elakarod költeni vegyél motrot vagy plazma tv-t ilyesmi ..

2012. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim válasza:
60%
Semmit. Rakd el. Még komoly hasznát veheted. Vagy csináld meg a személyautó jogosítványt. 16 és fél évesen elkezdheted.
2012. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

Hát most én teljesen nem tudom mire költeni mivel! Van már egy egy éves motorom! Nem rég kaptam egy 3D-s samsung smart tv! Az összes jogsimat állja apám! meg már kaptam két mercedeszt a nevemre amiket ha lesz jogsim használhatok!

Most akváriumra gondoltam egy 450l-es re szerintetek ezzel sok lenne a gond vagy nem!

2012. júl. 3. 15:24
 4/51 anonim ***** válasza:
85%

Hát, ha ez a legnagyobb gondod, akkor osztogasd el.

Hidd el, van, akinek ez egy vagyon.

Amúgy meg tényleg hülyeség csak azért elszórni, mert van. Tedd félre.

2012. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
90%

Végezz el valami tanfolyamot ami érdekel:

nyelv,ejtőernyőzés, vizisí,programozás,masszázs stb.

2012. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim válasza:
97%
Vegyél egy helyesírási szabályzatot, meg néhány nyelvtanórát. Hidd el, megéri...
2012. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
94%

Én eltenném, és gyűjtenék még hozzá.


Amúgy meg mit kell dicsekedni azzal, hogy mi minden van neked!? (Aminek legalább a fele kamu amúgy, ez tuti.)


És a helyesírási szótár az tényleg jól jönne neked.

2012. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
Ennyiért szinte semmit. Gyűjts még hozzá!
2012. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Hát amit írtam az igaz! Aki nem hiszi el az ne higgye, saját dolga! Engem nem érdekel hogy más mit gondol rólam, mert úgyis tudom hogy igaz! amúgy a helyesírásomról meg annyit hogy diszlexiám és diszgráfiám van, erről nem tehetek járok is órákra. De nem azért mondtam ezeket hogy verjem magam hanem érdekelt volna hogy ti mit kezdenétek ennyi pénzzel. Mit vennétek, félretennétek stb.
2012. júl. 3. 20:35
 10/51 anonim ***** válasza:

Amúgy menj tényleg valami tanfolyamra! Ez a masszázsos jól hangzik és hasznos lehet. Vagy ha jól nézel ki, modelltanfolyamra :)

De félre is teheted :)

2012. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!