Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltam korhazba es. Nem...

Proo_Gyerek kérdése:

Voltam korhazba es. Nem hittek nekem pedig 7x jartam be! Mitol faj ilyen. Modon a hasam?

Figyelt kérdés
Tavaly nyar ota kezdodott mindig mikor elmentem otthonrol.elkezdett fajni a hasam es hasmenesem lett ez a mai napig tart.. Abba kellett hagynom a sulit mert.mindennap hazajartam szuleimet nem erdekli de tonkre fog menni az eletem ha ez tart. A korhazba allergia teszteket vegeztek meg vervetel szekletminta. A szekletem egyebkent kukacos es nyalkas. Egy baratnom van es sajnos igy elhanyagolom mert sehova nemtudok vele kimozdulni meg ott aludni se birok nala mert rosszul leszek. Mara mar itthon is szokott fajni lefekves elott meg reggel.kerlek segitsetek
2016. júl. 21. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha cérnavékony fehér féregről van szó, azt a fokhagyma 2, max. 3 napon belül ki tudja pusztítani. Nyersen fogyaszd, napi pár szemet.
2016. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igeen arrol van szo eleg regota az van mar benne.. 3 napon keresztul akkor.napi 1et nyersen. Es lehet hogy a fergektol van ez?
2016. júl. 21. 09:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ez okozza a többi problémád. Ált. kezeletlen étel (pl. mosatlan gyümölcs) fogyasztása okozza. Napi 1 gerezd kevés lesz (nem fej, hanem gerezd), legalább 3db-ot fogyassz el nyersen.

Gasztroenterológus utalt be a kórházba?

2016. júl. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben napi 3 gerezd, tartani fogom. Nem utaltak be arra, de egyebkent azok mitcsinalnak?
2016. júl. 21. 09:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, pontatlanul fogalmaztam. Maga a cérnavékony fehér féreg megjelenését okozhatja a kezeletlen élelmiszer. Erre az egy problémára tudok csak megoldást javasolni.
2016. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gasztroenterológia az emésztő szervrendszer megbetegedéseivel foglalkozó szakellátás. Ha még nem jártál gasztroenterológusnál, akkor elsősorban erre a szakrendelésre kellene menned.
2016. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ertem! Rendben koszi,tartom a foghagymat es meglatom, hatha fog a problemamra hatni! Varom a tovabbi valaszokat a tobbi bajomra
2016. júl. 21. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!