Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindig azt mondják a nőknek,...

Mindig azt mondják a nőknek, hogy nem az alak számít, hanem a bájos arc, szép mosoly, szép szemek. Nekem viszont a tökéletes alakom mellé elég ronda arcom van. Hogyan lehetne így önbizalmam?

Figyelt kérdés

Úgy értem, nem hangsúlyozhatom ki az előnyös dolgokat a külsőmön, különben k*rvásan néznék ki. (itt az alakomra, nagy cicikre, hosszú láb, magasságra gondolok.) Ezért inkább bő ruhákban járok és elrejtem amim van, mert így minden férfi csak az egyéjszakás kalandot keresi bennem.

Az arcomat pedig erős sminkkel és a hajammal próbálom takargatni, de így is nagyon rosszul érzem magam.


2016. júl. 21. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért tartod csúnyának az arcodat? Másnak is ez a véleménye, vagy csak Te érzed így? Korod?
2016. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert túl nagy az orrom, fogszabályzó kellene, és nincsenek igéző nagy szemeim, maga a fejformám is kicsit erősebb, szóval nem nőiesek a vonásaim...

Igazából nem tudom hogy másnak mi a véleménye, mert ezt így nem mondják meg konkrétan. A volt barátom gyönyörűnek hívott, de én pl órákig el tudtam volna nézegetni őt, az arcát, ő viszont mindig elfordult és amikor megkérdeztem hogy mi tetszik neki a külsőmön, mindig azt mondta hogy a seggem és a hosszú lábaim.

2016. júl. 21. 20:51
 3/4 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok
2016. júl. 21. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit is normális vagy, akkor már válogathatsz a pasik között. Egyébként az, hogy te csúnyának tartod magad, nem jelenti azt, hogy csúnya is vagy.
2016. júl. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!