Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek hülyeség ha az...

Szerintetek hülyeség ha az álmaimat élem?

Figyelt kérdés
Mindent megteszek azért, hogy sikerüljön az, amit szeretnék....de állandóan kudarcot vallok. Semmi sem sikerül, amit eltervezek. Szerintetek ez miért van? Miért történik velem mindez? Mit csinálok rosszul és hogy csinálhatnám jobban?

2016. júl. 26. 22:30
 1/10 anonim válasza:
Először is, mi az álmod?:D
2016. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az, hogy orvos lehessek. Nem vettek fel, pedig az egész eddigi életemet arra tettem fel, hogy oda bejussak. Minden barátot emiatt elveszítettem, mert szerettem volna, hogy sikerüljön, de nem sikerült. És most nem tudom mitévő legyek. (Rosszul fejeztem ki magam...*az álmaimért harcolok)
2016. júl. 26. 22:36
 3/10 anonim ***** válasza:
De azt nem tudhatjuk, hogy te miért vallottál kudarcot. Illetve sejtem, de ezt neked kéne tudnod. Elemezd, mik történtek a múltban, mik vezettek a kudarchoz, és megleled a választ. Aztán ennek megfelelően alakíthatod tovább az életedet...
2016. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Az életnek nincs értelme. Az a szép benne, hogy te adsz neki olyat, amilyet csak akarsz. Van az a 10% alatti kevés ember mint te, vagy én, akik az álmainkért küzdünk, és nem mondunk le róla. A mi életünk erről szól, esetleg lesznek emberek akik támogatják, lesznek akik közben lemorzsolódnak mellőlünk, ez ezzel jár. Ha a te életednek ez az értelme, akkor semmiképpen sem hülyeség. Elég nagy valószínűséggel többet is fogsz elérni a kanapéval összenőtt emberekkel szemben. De azzal sincs baj, ha ő úgy akarja az életét élni, ebbe ne másszunk bele most. Nem hülyeség, tessék küzdeni, és hajrá! Egy 21 éves álmait megvalósító srác
2016. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Hm..érdekes...Igaz,hogy 16 vagyok,de talán hasonló lehet a helyzetünk..én színész szeretnék lenni,de anyukám és jóformán az egész családom ezt lenézi,nem hisznek bennem,minden MI ÁLMOM AZ NEKIK HÜLYESÉG,ÉS GÁTOLNAK IS A MEGVALÓSÍTÁSÁBAN..(bocsi,nem akartam naggyal) Arra nem tudok válaszolni neked,hogy hogyan tovább,de a lényeg,hogy jövőre is próbálkozz,és állj fel,igeni valósítsd meg az álmod! Talán nem küzdöttél eléggé,ezért nem sikerült..semmit sem adnak ingyen,egyedül magadban hihetsz,és Neked kel küzdeni az álmaidért! :)
2016. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Donmogyoróscsirke! Milyen álmod vált valóra,ha szabad tudni? :)
2016. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szia. talán hülyén hangzik, de meglehet, hogy azért nem sikerül(t), mert rossz úton jársz, úgy értem, szerintem mindenkinek ki van jelölve egy adott út, csak ugye nem talál rá mindenki azonnal, sok ember sokáig keresgél, míg rátalál az igazi hivatására. Például ezért van az, hogy valaki elkezdi az egyetemet, de ott hagyja, átmegy máshová, de az sem fekszik neki, míg végül rátalál a megfelelőre. Szóval lehet, hogy az az álmod, hogy orvos légy, de talán azért nem sikerül, mert nem az a te utad. De ne érts félre, semmiképp sem szeretnélek lebeszélni az álmaidról, eltántorítani, mert ezt ne hagyd senkinek! Ha hiszel magadban, akkor bármi sikerülhet! :) Ha nem sikerül, akkor próbáld újra és újra, ameddig el nem éred azt, amit szeretnél :) Menni fog meglásd! :)Ezzel ellentétben még annyit mondanék, hogy sokszor a nehéz, kacskaringós, megizzasztó, kemény út vezet a célhoz, nem pedig a könnyű, egyenes, gondtalan út! :) Tehát talán az élet azért állít ennyi megpróbáltatás elé, hogy teszteljen tényleg ezt akarod-e és hogy meddig vagy képes elmenni hogy megvalósítsd. Szóval ne add fel egykönnyen! :) Azonban annyit még szeretnék hozzátenni, hogy sokat segít, ha vannak melletted támogató barátok, család. ;) Remélem tudtam segíteni és nem hordtam össze sok zagyvaságot :)
2016. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 donmogyoróscsirke ***** válasza:
7/7 irománya megfogott , hozzá annyit fűznék, hogy való igaz, nap mint nap változunk. Simán lehet kedves kérdés feltevő, hogy eljutsz oda, hogy megvalósítottad ezt az álmod, de olyan utat jártál le odaáig, hogy már teljesen mást szeretnél majd kezdeni magaddal. De ezzel sincs baj, amíg olyan irányba tereled az életed amilyenbe te akarod, az mindig is pozitívum lesz! Kedves korábbi válaszoló, egyben tőlem kérdező: (Azért is itt válaszolok hátha valaki motivációt talál benne) Mint írtam 21 vagyok, nagyobb álmaimat még nem valósítottam meg. Apránként haladok, de azt kell mondjam, engem is csak a visszafogó erő vesz körül. Ha valaki, én igazán tudom milyen amikor a saját családod sem hisz benned. És mégis túl vagyok 1-2 olyan dolgon, amiben még én magam sem hittem hogy képes leszek rá :) Bármi egyéb van vagy csak csevegni akar valaki, privátban elér akármikor :)
2016. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok mint most te. Az istennek nem sikerül a felvételi, egyszerűen olyan,mintha meg lennék átkozva. Pedig az már kiderült,hogy jó érzékem van a dologhoz. Úgy tűnik,hogy az éttségihez viszont nincs :D Biztos,hogy sok ember hülyének vagy gáznak tart,de nem fogom feladni. Ha úgy érzem,hogy más az utam,akkor persze,igen,de sajnos vagy nem sajnos, még nem találtam olyat,ami jobban érdekelne. Úgyhogy nincs más hátra mint előre.
2016. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Csak ne adjátok fel :)

Engem felvettek oda, ahova jelentkeztem, de engem meg nem igazán érdekel az a szak, vagyis nem tudom, hogy igazán mivel szeretnék foglalkozni a jövőben. Nektek legalább van elképzelésetek, ezért irigyellek titeket*-*

Ha küzdötök, biztos, hogy egyszer csak sikerülni fog! :]

2016. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!