Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mivel diszititek a naplotokat?

Ti mivel diszititek a naplotokat?

Figyelt kérdés
Matricak, szines bejegyzesek, kepek, rajzok? Ti mit hasznaltok? Esetleg pontozas?(mint a Szent Johanna gimiben, pontozni a nap torteneseit). Esetleg valami otlet? Vagy meghagyjatok ahogy van? Ti milyen gyakran irtok bele, es mit? Van benne ilyen onismereti resz(amiben leirjatok pl. A kedvenc szineteket, eteleteket, peldakepeteket stb)? Es valami rejtekhely? Es ti milyen fuzetbe irjatok? Vagy gepen? Bocsi a sok kerdesert :D

2016. júl. 30. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat egy ilyen keményfedelű füzet ami kis lakatos szóval sima napló.

Ha unatkozom rajzolok bele, vagy amit írok azt szép színes betűkkelnírom. Akkor írok bele amikor történik valami azámomra fontos dolog. Van benne titkos rész a hatuljában vezetem és ott van hogy éppen ki tetszik stb. Az egész elég önismeretis így nincs külön olyan rész, de amúgy az egész titkos,

2016. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Ondóval. Így akkor sem lapoznak bele, ha előhagyom.
2016. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagymamámtól kaptam még régebben, selyem borítású, keményfedeles könyvecske. Elég gyűrött, látszik, hogy használt és egyáltalán nincs színezve, utálok szíezni. Egyedül a menzesz napjait karikázom be pirossal. Ragasztottam már bele mindenfélét: fényképet, rajzot, vonatjegyet, levelet, imát, stb. Vannak benne kihajthatós részek is.

A rendezettséget úgy letudom, hogy dátum baloldalra fent, nap (hétfő, kedd, szerda...) jobb oldalt fent és mehet is a sztori!

Önismereti rész nincs benne, a legelejére azt írtam, hogy mikor kitől, miért kaptam, és hogy mik a reményeim a naplóval kapcsolatban. Akkor szoktam beleírni, amikor olyan kedvem van. Rejtekhelye nincs. Ha éppen rend van nálam, az asztalom közepén van, öcsém még nem tudja olvasni az írásom, bátyám a halálán van kórházban, a szüleimben meg bízom, hogy nem olvasnak bele. Ha esetleg megtennék, az nekik sem lenne jó. Ha vendég jön és a szomámban van, mindig ott vagyok vele, így mondhatni biztonságban van a naplóm. A legerősebb érv az, hogy ha eldugnám, tuti, hogy soha többé nem találnám meg én sem. :)

2016. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.3. Nagyon koszi a valaszt :)

3. Nagyon sajnalom, jobbulast a batyadnak, a csaladnak kitartast

2016. júl. 30. 21:36
 5/5 anonim válasza:
Az enyém egy a5-ös füzet. Színes betűkkel írom fel a dátumot, a napot, és az órát, utána kiírok mindent magamból. Nem vezetem naponta, de mondjuk 3 napnál több kihagyást nem tudok elviselni :) Olyankor szinte hiányzik, hogy írhassak. Önismereti rész nincs. Ha megtetszik egy film, vagy egy könyv, úgyis leírom. Közben szoktam vezetni, hogy milyen zenét hallgatok. A gimis füzeteim között rejtegetem,de az öcsémen kívül mást nem érdekel a családban, hogy írok, így nekem nem nehéz elrejteni.
2016. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!