Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek olyan lány akit...

Hogyan legyek olyan lány akit nem csúfol mindenki. Hogyan vágjak vissza?

Figyelt kérdés
Tudjátok sokan csúfolnak és soha nem tudok vissza vágni....Mondanátok jó visszavágos dumákat?Köszi előre is!

2016. júl. 30. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

teljesen felesleges erre energiát fordítani

30évesen is lesz aki szerint loser vagy túl menő vagy.

Eddzél, és akkor lekopnak

2016. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem visszavágni kell! ha vissza vágsz, akkor csak annyit érsz el, hogy ők is vissza adják, és ez fog menni örökre. ÖRÖKRE! Érvelned kell, hogy hagyják abba, de nagyon komolyan! Mond meg nekik, hogy amit elkövetnek, az bűncselekmény! Ok nélkül tönkreteszik egy ártatlan ember életét! Szed össze a gondolataidat, és amit elmondanál nekik, ugyanazt add elő a szüleidnek is! Ne félj tőlük segítséget kérni, sőt, először őket vedd rá, hogy ha kell, akkor segítsenek! Amúgy ugye tudod, hogy a szüleid azért nem segítenek (ha tényleg nem segítenek), mert félnek segíteni? ha a gyereked azzal jönne haza, hogy piszkálják, akkor te mit tennél? Kiröhögnéd, Nyilván nem! Ők is ezt érzik, de segíteni már nem mernek! Tudod az emberek többsége rendkívül gyáva! És ahogy te most félnél bemenni a tanároknak panaszkodni, és ahogy félsz a bántalmazóidtól (mert a csúfolódás bántalmazás), ugyanúgy félnek a szüleid is! És ez HATALMAS PROBLÉMA!! Így sosem fog megoldódni ez, mindenképp muszáj bátornak lenned! Mindig állj ki a magad és mások igazáért!
2016. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Legyél BÁTOR!

ÁRULKODJ A SZÜLEIDNEK, A TANÁROKNAK!

JELENTSD FEL ŐKET!

:D

2016. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szia! Nem vagyok profi ilyen témákban, de gondoltam megpróbálok segíteni. Szerintem ezt több stádiumra lehet osztani. Első stádium: próbálj meg nem foglalkozni velük. Forgasd meg a szemed, menj el, engedd el a bántásokat a füled mellet. Ha ez nem használ, akkor jön a második stádium: szólj vissza nekik, de semmi gonoszságot ne mondj. Vágd az arcába, hogy neki hogy esne, ha őt csúfolnák és hidd el, még a leggonoszabb lélek is magába néz egy kicsit ilyenkor. Ha ez sem válik be, akkor sürgősen szükséged van a harmadik stádiumra, amikor szólsz valakinek, és elpanaszolod, amik veled történnek. Ha ez után sem szűnnek meg a problémák, akkor térj vissza az első stádiumba, emellett támaszkodj a barátaidra, akik biztosan melléd állnak.

Visszaszólni nem ajánlatos, ugyanis az ilyen embereket ez élteti. Örömet jelent nekik, ha felhúzod magad a dolgokon. Ők már gyakorlottak, az agyuk 50 százaléka beszólásokkal van tele. Szóval ha leereszkedsz a szintjükre, akkor valószínűleg úgyis elveszted a csatát, így semmiképpen nem érdemes.

Annyit elmondanék, hogy sokáig tarthat, amíg leszállnak rólad, de semmiképpen se add fel!

2016. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!Igazatok van csak sajnos itt többről van szó!!Nem lehet elengedni a fülem mellett ha 5 éve ezt csinálják!de majd megoldom!!Köszi
2016. júl. 30. 22:08
 6/10 anonim ***** válasza:

"Annyit elmondanék, hogy sokáig tarthat, amíg leszállnak rólad, de semmiképpen se add fel!"


Soha nem fognak leszállni róla! Ezek felnőtt korukban is ilyenek lesznek! A kérdező még nem tudja, mert nem dolgozik munkahelyen. De ha dolgozna, megtudná, hogy amilyen szemetek egymással az osztálytársai, ugyanolyan szemetek egymással a felnőttek is, ha van bajszuk, ha nincs, ha kopaszok, ha rövid a hajuk, ha hosszú. Van néhány kivétel, aminek nem hogy örülnének, de még őket bántják a legjobban! Fel nem tudom fogni, hogy FELNŐTT emberek miért azt bántják, aki nem bántotta őket. Pont hogy azt kéne bántani, aki őket bántotta! Ez lenne a normális reakció! Nem, helyette ha valaki beléjük rúg, az gyáva visszaadni, inkább ő is belerúg egy ártatlanba! Mi a f*@*sz ez? Ilyen elkorcsosult gondolkodása van mindenkinek! Már csak azt nem értem, hogy a 21. században hogyhogy még nem volt annyi eszük, hogy erre rájöjjenek, hogy észrevegyék egymás mocskos viselkedését, és egyszerűen abbahagyják.


Más bántására soha nem éreztem kényszert, főleg ha az TÖK ÁRTATLAN! Viszont egy gonosz embert szívesen megvernék! A dühömet is kiadom, és még csak rosszat sem tettem, egy szemétnek megadtam ami jár neki!


Nem értem ezeket! nyilván, ha őket bántják jogtalanul, ők nekik is vissza kéne szólna, nem másnak visszaadni.

Mindig azt kell bántani, aki téged is bántott ok nélkül! nem egy ártatlant!


Jó, ha ezen elmélkedik a kérdező, és tudtára adja másoknak is!

2016. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ezt aztán kifejtetted...:)))

Köszi a v@válaszod))Igazad van hogy szemetek de dolgozok mert diákmunkás vagyok))

2016. aug. 1. 12:07
 8/10 anonim válasza:
Nem visszavágni kell, inkább erősen-hidegen utáld meg őket. Légy olyan, mint aki maximálisan kiunta már őket, de legyél kedvesnek látszó meg ilyen nyitott. Nehogy cinikus vagy agressziv legyél. Az is jó ha egyátalán nem szólsz hozzájuk, és mindig ők kezdeményeznek. De akkor is beszéljenek ők 10szer annyit mint te, és legyél velük szivtelen. Mindig figyelj a közelükben, minden pillanatban, mert az valojában megneheziti a kommunikációt. Vágj figyelő pofát, húzd fel a szemöldököd és ne nézz rájuk, ha néznek. Gondolj arra, hogy ezekre az emberekre nincs szükséged. Beszéd közben ne mondj se jót se rosszat róluk, ne felejtsd el ezeket jelenlétükben és utasitsd vissza őket valamiben emiatt. Szomorúság, jogosság uraljon ebben, és ne szeresd őket, gondolj semmirekellő söpredékekre akik nem érdemelnek meg téged, és ne hallgass rájuk semmiben se, még a kérdésükre se válaszolj... akkor nem tudnak manipulálni, és tudd hogy igazad van, tarts ki emellett és kerüld öket mint a szemetet, tanulj powert amit belső sikerek, bizalom, Istenség alakithat ki...
2016. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
leírod miért csúfolnak? ha akarod priviben vagy itt :)
2016. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért mert gonoszak. Ennyi, nincs konkrét oka.
2016. aug. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!