Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen ember lesz egy olyan...

Milyen ember lesz egy olyan gyerekbol akivel nem foglalkozik az apja, a gyerek meg fél tole mert az apa indulatos és iszákos?

Figyelt kérdés

Sok fiatalt az apja tanít meg kulonbozo dolgokra pl kiallni magadert, vagy szerelni dolgokat, tolle latod a ferfias viselkedest alapesetbe.

Nekemez volt, kerultem az apamat es o se foglalkozott velem.

Egy toketlen felenk kis nyomi vagyok lehet emiatt, akit sokat piszkaltak az iskolaban, lehet emiatt?


2016. júl. 31. 12:00
 1/6 anonim válasza:
Ez annyira biztos mint az èn èletem ami szintèn el lett baszva. Üdv a csapatba
2016. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem sem foglalkozott, féltünk is tőle, ivott, agresszív volt.

Nem lettem nyomi. Nem vagyok a legmagabiztosabb ember, félénk vagyok valamennyire. De sose piszkáltak a suliban. Mindig voltak barátaim, nem okozott nehézséget a beilleszkedés sem.

2016. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De legalább van apád. Nekem 12 éves koromban halt meg, addig sokat foglalkozott velem. Biológus lehettem volna, de mert szegények voltunk, szakmát kellett tanulnom és abban dolgoztam tíz évig. Csak később tudtam váltani, munka mellett érettségiztem, aztán jött a fősuli. És 15-16 évesen már kőkemény lettem, aki megállt a lábán szegény gyámoltalan édesanyja és két kistestvére helyett is. Van, aki nyomi lesz, van, aki kőkemény és megáll a lábán. Most, két gyerek mellett ugyanazt teszem, őket is arra nevelem, legyenek önállóak és maximálisan használják ki a képességeiket, pl. a sportban.
2016. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokan olyan jól látják az apjuktól a "férfias" viselkedést, hogy már óvodában elkezdik utánozni, és verik a gyengébbeket meg elveszik a játékaikat. Iskolában már cigiznek, pénzt lopnak, és még többet verekszenek.

Vagy azért, hogy hasonlítsanak az otthoni példára, mert ezt látják "jónak", vagy azért, mert a saját apjuk veri őket, az anyjukat meg nem érdekli, ezért a nyomorukat másokon, gyengébbeken vezetik le.

2016. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olyan mint én vagy te...

Mondjuk én felnőttként megvertem...

2016. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szerintem ez attól függ, hogy milyen alapvetően a természeted

van aki visszahúzódóbb lesz és van, aki nem

nem igazán lehet megmondani, hogy fogja megváltoztatni valakinek a természetét egy gyerekkori trauma

de ha úgy gondolod, ez a problémáid forrása, akkor ajánlatos egy pszichológust felkeresni, aki segít túllépni és lezárni a múltat

2016. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!