Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálta ezt anyum?

Miért csinálta ezt anyum?

Figyelt kérdés
Van egy tablet, amit 1 éve vett a most 6 éves kishúgomnak. A húgom eltörte. Amióta megvan csak agresszív, rosszalkodó, csúnyán beszélő gyerek lett belőle, aki hideg vérrel veri a szüleit és nem tud 2 mondatot káromkodás nélkül végigmondani. Egész nap gta-t néz a youtube-on, meg horrorjátékokat játszik/néz. Miután eltörte a tabletet, csak 2-3 napig üvöltött, mint egy függő. Bár a nap 24 órájából 14-et minimum játszik a készülékkel. A lényeg, hogy aztuán visszakezdett javulni, és újra az aranyos kislány lett belőle, és ezért kedvességből indulva ki anyu késztetést érzett megjavítani a tabletet, és visszaadta a lánynak. Mára már visszaesett, és megint ezeket csinálja.

2016. júl. 29. 13:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
És anyád nem veszi észre hogy a húgod agresszív?
2016. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Ennyi idős gyereknek nem kéne tabot használnian
2016. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Dehogynem, hsz őt is veri, harapja és üvöltözik vele, meg lek*rvázza. Sőt már szemük előtt vert meg engem, én nem csináltam semmit, és engem csesztek le, mert ő a kis csodababa.
2016. júl. 29. 13:14
 4/28 A kérdező kommentje:
2-es elmondtam nekik, de aztmondták, kell neki, hogy ne szaladgáljon kint és lehessen rá figyelni a nap 24 órájában. És tömegközlekedésen nem tud mit csinálni.
2016. júl. 29. 13:16
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

Húúúha.... egy hat éves gyereknek mi a frásznak tablet??? Az ilyen szülők nem valami következetesek. Anyukádnak határozottan ő a kedvence, te bmit tehetsz/ vagy nem tehetsz/, mindig ő lesz a cuki kislány...

Sajnálom.

2016. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

A másiK:

"kell neki, hogy ne szaladgáljon kint és lehessen rá figyelni a nap 24 órájában"---- öööööööööö, és miért nem játszanak vele vagy foglalkoznak vele inkább??? nyilván, mert ez az anyádnak is a legegyszerűbb: tablet a gyereknél, nem kell vele foglalkozni, leköti magát.

2016. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Hát már a születése óta elhanyagoltak engem, szóval van benne valami, amit mondasz. De már csak 2 év, és azt csinálhatok amit akarok. Bár pénzem nincs, mert minden pénzemet ellopták magukra költve, így anyagi hátterem 0.
2016. júl. 29. 13:21
 8/28 A kérdező kommentje:
A munka miatt nem tudnak vele foglalkozni. Reggel 6-tól éjfélig dolgoznak, rám hagyják egész napra a gyereket, ritkán vannak itthon, amikor épp nincsenek munkába.
2016. júl. 29. 13:22
 9/28 anonim ***** válasza:
85%
Fenyegesd meg a szüleidet hogy csak akkor vigyázol rá ha kapsz minimum napi 10.000 ft-ot vagy gyámügynek adod hogy csináljanak vele valamit (nekem bevált).
2016. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ez azért kicsit durva. Mégis csak a szüleim és mégis csak a testvérem.
2016. júl. 29. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!