Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van még 30-40 szép évem?

Van még 30-40 szép évem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén töltöttem be a 23-at, és elgondolkodtam, hogy 7 évem van még a húszas éveimből. Ha a 30-ra gondolok, nem az öregség, de mindenképpen más minőségű életmód, és felfogás jut eszembe. Úgy érzem, ebben az évtizedben kellene kibulizni, kijárkálni, csajozni magamat. Persze 30 felett sem áll meg az élet.


A kérdés másik fele. Inetöl számítva, 40 évet letudok élni azonos minőségben? Főleg szexuálisan, mivel ugye öregedéssel csökken a tesztoszteron szint. De sporttal, jó kajával még 30-40 évet húzhatom még?



U.I.: Igen, azt szeretném, ha biztosítanátok róla, hogy rengeteg időm van még. :)



2016. aug. 9. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Az idő nem számít, csak a jelenlét.
2016. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 37 leszek októberben, de senki nem néz 25-nél idősebbnek, nem vagyok ráncos, derékig érő hajam van, igaz kerülöm a napot, vegetáriánus vagyok, nem iszok alkoholt, nem cigizek. Bulizni bármennyi idősen mehetsz, én pl. jövő héten megyek Nightwish koncertre, meg a rá következő héten szintén. :D

Szóval jah, addig vagy fiatal ameddig annak gondolod magad. Hallod, nagynéném úgy 50 éves koráig elhízott volt, aztán vakbélműtéte után lefogyott azt olyan virgonc lett, mindenhova gyalog járt, ha elhívtam magammal a Szigetre, egyből rá bólintott, h naná ő is jön, zumbázni meg hastáncolni járt 60 évesen, meg jobban ismerte a zenei toplistákat mint egy átlag tini. Na meg egyfolytában a telefonját nyomkodta, szegény ha még élne, most biztos Pokemont vadászna, kinézném belőle. :D

2016. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hasznos hozzászólások születtek. Köszönöm szépen!
2016. aug. 10. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!