Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Undorodom a gyerekektől....

Undorodom a gyerekektől. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez nálam már régóta fenálló dolog,hogy egyszerűen undorodom a kisgyerekektől.A kisbabáktól annyira nem,de a 4-10 éves kisgyerekektől viszont iszonyatosan.Egyszerűen meglátok egyet és falra mászok.Ha hozzájuk kéne érnem biztos bele is halnék.Konkrétan hányingert váltanak ki belőlem.

Más is van ezzel így?

19/L



2016. aug. 10. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
3%

Ez szerintem már pszichológiai probléma, nem sértegetésből de kezeltetned kéne magad...

Én speciell nem undorodom tőlük de ha meglátok egy kisgyereket nem az van hogy jaj de cuki stb. hanem hogy ebből is mekkora egy féreg lesz mint az összes többi emberből...

2016. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3%
en se szeretem oket de azert undorodni hogy lehet toluk?? idegesitoek ez teny meg sok baj van veluk nekem ezert nem is lesz gyerekem soha es javaslom neked se legyen mert ha megis szulnel valaha meg a vegen kart teszel a bababan vagy kitudja mi tortenne sztem kicsit ez mar beteges te is voltal gyerek
2016. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én csak idegesítőnek és fárasztónak tartom őket. Állandóan a figyelem középpontjában kell lenniük, társaságban nem lehet komoly témákról beszélgetni ha van gyerek, stb.

Nem kedvelem őket, de nem is undorodok tőlük.

2016. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2%
Beteg állatok vagytok.
2017. szept. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
62%

Én is keresem a kérdésre a választ hogy ez milyen betegség vagy mitől van (nem mintha változtatni szeretnék az állapotomon,csak kíváncsiság =) ). Sokáig úgy voltam vele hogy én 'nem szeretem a gyerekeket' de rá kellett jönnöm, hogy ez azért több annál, ahogy írtad szabályos hányinger, utálat, undor. És ráadásul nálam csecsemőkre is kiterjed, egészen tényleg már kb tini korig, nincs kivétel.

Nem gyűlölet tölt el, semmi heves vagy haragos érzelem, de nem is félelem az irtózás alapja, arra már lenne kórkép és definíció, a pedophobia.

Természetesen nem is szeretnék sajátot, bár ide a 'nem szeretnék' ugyanolyan pontatlan és közel sem írja le az érzést mint pár sorral feljebb,hogy 'nem szeretem a gyerekeket', hisz sok dolog van amit az ember nem szeret, de muszájból képes megtenni ha kell. Előbb tudnám az említett muszájból megfojtani és elásni mint 18 évig nevelgetni.

L/25

2017. nov. 26. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

én is gusztustalannak tartom őket, sose akartam, egyre jobban irritálnak

utcán is arrébb megyek meg elfordítom a fejem ha babakocsisok vagy gyerekek mellett kell elmennem


27/n

2019. márc. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!