Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek? Egy általán...

Mi a véleményetek? Egy általános iskolás lány vagyok (8. osztály). Eléggé fiúsan öltözködöm és a lányos dolgoktól undorodom. A fiúk ugye ezt egyértelműen nem kedvelik, viszont a lányokat is meg szoktam nézni.

Figyelt kérdés
Ez szerintetek a későbbiekben mihez vezethet? A fiús öltözködésem ellenére mind a két fülemben van fülbevaló így néhányan észreveszik hogy lány vagyok. Szerintetek mit kéne tennem? mert a fiúk és a lányok is(de csak valamennyire) érdekelnek... De én ezt nem nagyon szeretném mert biztos vagyok benne hogy emiatt elítélnének stb... A negatív kommentektől kíméljetek légyszi
2016. máj. 21. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Nyugodj meg, majd jelentkezik itt 1-2 aki nőt csinál belőled ;-)
2016. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Egyszerű. Beszélgess erről a szüleiddel, és ne kösd mindenki orrára.
2016. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 RRR ***** válasza:
100%

szerintem még alakulgatsz

hagyd ,majd kialakul mi lesz később

2016. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem személyszerint nincs bajom a fiús lányokkal. Elvonatkozta attól hogy fiatal vagy. 25f
2016. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ilyen korban még sokan hajlamosak azonos neműekhez is vonzódni,ez legtöbbször később változni szokott,de azzal sincs baj ha nem:)
2016. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
8.-ban én is inkább fiús lány voltam,most 20 éves vagyok és totál az ellentéte lettem,imádok nőiesen öltözködni és úgy alapból imádok nőnek lenni:) Ne aggódj,még nagyon sokat fogsz változni tiniéveid alatt.Persze lehet,hogy neked megmarad ez a fiús vonal,de egyáltalán nem biztos.
2016. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azta... Nagyon szépen köszi a válaszokat és örülök hogy mindenki értelmes és hasznos kommentet írt :)
2016. máj. 21. 23:41
 8/11 A kérdező kommentje:
Bár az 1. kommentelő kivételével, helyesbítve
2016. máj. 21. 23:42
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Ötöske, ne told itt a libsi agymosást.


Am kérdező, neked mik a lányos dolgok?

2016. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
bocsi hogy későn írok. mégis mi lenne lányos? nem tudsz megkülönböztetni egy fiús és egy lányos ruhát pl?
2016. jún. 23. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!