Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért idegesít ha más olyan...

Miért idegesít ha más olyan mint én?

Figyelt kérdés

Sosem szerwttem ugyanolyan lenni mint mások, szeretek picit más, különböző, egyedi lenni. Vannak olyan emberek akiket zavar/megsértődnek ha valaki más ugyanolyan pólót vesz mint ő, vagy ugyanazt választja valamiben. Na én nem vagyok ilyen tipusú. Engem nem zavar ha valaki leutánoz. De. 14 éves vagyok most kezdődik ilyen ,,lázadó időszak"om és én egyre jobban kezdek rocker lenni. A húgom mindig is a pop zenéket szerette de egyszer hallotta a zenéket amiket én hallgatok és ő is egyre több rockot hallgat. Vettem magamnak bőr karkötőt és ő is vett magának és ez nagyon idegesített. Igazából szinte mindenben jobb nálam és talán csak félek hogy ha olyan lesz mint én akkor ő ,,jobb lesz benne" és én már nem leszek annyira külömbözőbaz emberektől mert ő is az lesz. Vagy nem tudom. Barátnőm vett magának pont olyan pólót amilyet én is szeretnék és ez is nagyon felidegesített. Nem az hogy utánoznak vagy ugyanolyan. Inkább talán az hogyha nekik is van ilyenjük, egyiknek karkötő, másiknak póló, akkor én már olyan leszek mint ők és nem leszek egyedi/különböző


Miért idegesít? Vagy mit tegyek ellene?Hogy ne zavarjon?

Lehet a leírás alapján úgy tűnik hogy a figyelem középpontjában akarok lenni, hogy felfigyeljenek rám, de nem. Én inkább az a terem sarkában egyedül ülő befordulós lány vagyok, akort senki nem vesz észre, nem tudják hogy létezik, talán épp ezért szeretnék más lenni mint a többiek higy annyira ne olvadjak be a tömegbe



2016. aug. 12. 22:55
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam hogy idegesít ha hallom hogy ugyanazt a zenét hallgatja mint én stb pedig örülnöm kéne neki


Bocsi a helyesírási hibákért telefonról vagyok

2016. aug. 12. 23:00
 2/4 anonim válasza:
Figyu, megpróbálok válaszolni, de nem lesz könnyű. Azt írtad, hogy szeretsz különböző lenni másoktól de ez a rokerséggel együtt nem fog menni. Ez az életmód NEM arról szól, hogy én egyéniség vagyok, meg jujj, de más vagyok mint a többiek. Amit te érzel az nem a rocker lázadás, 14 vagy keresed a helyed, meg akarod találni magad. Hogyha rocker vagy az nem, ismétlem NEM szabad, hogy zavarjon, hogy valaki ugyanúgy öltözködik, mint te. Azt tedd meg, hogy szokj ehhez hozzá, dicsérd meg a pólóját, karkötőjét, mert ha elmész rockmaratonra, vagy egy nagyobb metalkoncertre, azt látod, hogy 5 féle pólóban pogóznak, vagy headbangelnek a kölkök. A hosszú hajról nem is beszélve. A legjobb haverom is az én hatásomra növesztette meg a loboncát, nem haragszom rá, hanem örülök neki. Visszahúzódó kölök vagyok, és hidd el, a legjobb módja a barátszerzésnek rockerként az az ugyanolyan zenekaros póló. Öltözz úgy, ahogy tetszik, ne zavarjon más pólója, mert akkor rockmaratonon idegösszeomlást fogsz kapni :-) . Bocsi a hosszú válaszért :-)
2016. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, értelek de azt hiszem rosszul fogalmaztam, mert nem úgy értettem ahogy érted. De ezzel a válasszal is segítettél, köszi
2016. aug. 16. 13:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem úgy akarok más lenni hogy teljesen egyedi hanem hogy ne legywn olyan mint a mai lányok többségse. Az osztályomban is pl minimum 10 lány van akik szinte egyformák és tőlük különböző. Ha az utcán látok egy hasonló ember örülök neki.
2016. aug. 16. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!