Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, mit tegyek?

Mit csináljak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most fogok fősulira menni,de nagyon alacsony vagyok és ez feszélyez. 152 cm vagyok+az arcom is "gyerekes". Ha valaki meglát azt hiszi 13 vagyok,nem pedig 19. Tudom, milyen jó dolog, majd rájövök,hogy fiatalnak látszom,de nem tudom mit csinálhatnék,hogy komolyabbnak nézzek ki.Így még ismerkedni se lehet senkivel.

2016. aug. 17. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Mintha magamat hallanám... ugyanannyi cm vagyok,mint te,igaz én 17 éves,de régóta nem növök.

Ne aggódj a kinézeted miatt. A magasságod ne legyen akadály az ismerkedésben.

152 centisen is nézhetsz ki nőiesen.

Sminkelj! A szemhéjtussal,illetve a mélyítő vonal enyhe sötétítésével sokat lehet "csalni".

Ne félj vállalni magadat! Ha a magasak,a ducik,a rockergyerekek megtehetik,hogy felvállalják magukat,akkor te is! Jogod van hozzá.

Bátran bújj elegáns,nőies ruhákba, és viselj olyan magassarkú cipőt,amiben jól érzed magad.

2016. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Girgoy ***** válasza:

Nekem az jutott eszembe, hogy beszélj mélyebb hangon. :)


Na jó, ha nő vagy, akkor kb. jó az, amit #1 írt, bár én nem vagyok egy smink-párti. Ha bírod a magassarkút, az emel a magasságodon.


De egyébként a viselkedéstől többminden függ, mint a mérettől. Ha komolyan, éretten viselkedsz, hidd el, tényleg tök mindegy, milyen magas vagy.

2016. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!