Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért szeretem ennyire Till...

Miért szeretem ennyire Till Lindemannt?

Figyelt kérdés
Külsőre egy egyszerű 14 éves lánynak tűnök átlagosan is öltözködöm ezért eddig senki sem tudta elhinni hogy tényleg Rammsteint hallgatok. Dalaik közül az Ich tu dir weh érintett meg a legjobban, talán azért mert Till annyira áttudta adni az érzéseit hogy a dal végére nekem is könnyes lesz a szemem. Nagyon sokan kérdezték hogy, hogy tudom Tillt ennyire szertni, valójában erre sohasem tudtam értelmest választ adni sem nekik sem önmagamnak de szerintem ez rendben van mert a szeretetet nem lehet megmagyarázni.Ha valakit szeretünk az a normális ha nem tudjuk elmagyarázni hogy miért szeretjük. Sokszor van az hogy csak nézem Till képét és elsírom magamat és néha szomorú abba belegondolni hogy ő még a létezésemről sem tud. Szerintetek ez oké hogy egy idegen férfit ennyire szeretek?

2016. aug. 18. 23:28
 1/7 anonim válasza:
Persze, jobb esetben ennyi idősen mindenki életében van valaki, akiért ennyire rajong. Nekem is van, és volt szerencsém az 1 méteres körzetében tartózkodnom! :D
2016. aug. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem nem is kell tudnod "normâlis" választ adnod senkinek. Én is ennyi idős vagyok, én Richardot szeretem ennyire, én sem tudnám elmagyarázni. Szerintem ez így jó. Az lenne fura, ha nem szeretnél senkit.
2016. aug. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egy kérdésem lenne. Te tudod az Ich tu dir Weh mit jelent? És ismered az egész dal szövegét? Engem ennél a klippnég egy jóleső szorongás fogott el, mert hozzám inkább a dal ereje jött át (és akkor még nem értettem). De a kérdéshez ennek semmi köze, a lényeg, hogy rajtam is mindig meglepődnek,hogy ennyire szeretem Till-t és a Rammstein-t. (Amikor élőben megláttam egy Skills in Pills-es pólót felsikítottam majdnem.) De én nem sírom el magam, ha a képére ránézek... Pedig lehetne, mert a szeme színe olyan mint apámé volt és hozzám hasonlóan ő sem látta soha az apja sírját (bár én azért nem, mert a nagymamám magához vette a hamvait, ezért nincs sírja, de még a hamvaihoz sem mentünk el... a mamám miatt). Szóval... Ennél többet nem tudnék hozzászólni... Csak egy vicces történetem van (vagyis szerintem vicces): Till-ről gondolkodtam (már nem tudom hogy miféle gondolatmenetem volt), és az én cuki pici kutyikám kiment a konyhába rosszalkodni. Rászólok: ,,Till gyere be!’’ (nem Tillnek hívják) Utána pár percig néztem, hogy miért nem fogad szót, aztán leesett nekem. Eztuán a rendes nevén hívtam be...
2016. aug. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
(3. embernek) Természetesen tudom a dalszövegét ez az ami igazán megragadott. Emlékszem amikor megtudtam hogy lesz koncertjük Bécsben nem hazudok 1 órán keresztül sírtam örömömben felhívtam anyukámat meg a barátnőm és csak sírtam. Aztán végül nem jutottam ki a koncertre:D Nekem is van egy elég vicces történetem.Az osztállyal voltunk kirándulni a Margitszigeten és megláttam egy srácot akin Rammsteines póló volt én pedig utánaordítottam hogy :Rammsteines pólója vaaaan!! sziiaa én is szeretem a Rammsteint!. Hát nem csak ő figyelt fel rám hanem az egész környezetünkben lévő emberek. Rá 1-2 percre döbbentem rá hogy mit csináltam amikor a barátnőm felvilágosított:DD
2016. aug. 23. 00:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a te korodban normális. Én sosem voltam ilyen rajongó típus, nem igazán tudom kifejezni az érzéseimet de ha meglátom valakin a kedvenc bandám pólóját, engem is jó érzés tölt el.

Egyébként én is bírom a fickót, annyira beteg elméje van (na meg baromi jó hangja).

2016. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
(A 3. ember vagyok) Csak tudni akartam, hogy tudod-e, hogy ezt a dalt pont a szövege miatt betiltották Németországban... Egyébként én is így voltam. Voltam a Hamburger Domban és megláttam egy embert Lindemann-os pólóban erre én ,, Nézzétek Skills in Pills-es pólója van! Úristen! Úristen! Úristen!’’ Szerencsémre nem sok magyar ember volt körűlöttem.
2016. aug. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Fifikém, rólam se hiszi el senki, hogy animét nézek, és BVB-t hallgatok...xd

Szerintem ez teljesen normális, max majd kinövöd és nem kínzol többet Praise Aborttal.

2016. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!