Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most megyek 11. -be és nem...

Most megyek 11. -be és nem szeretem a szakmámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szakközepes osztályba járok, sosem érdekelt igazából a szakma, de mivel nem voltam olyan jó tanuló, hogy gimnáziumba menjek, és más szakma se érdekelt igazán, ezért mentem erre a szakra, amiben nem is vagyok jó, és nem is szeretem, nem tudnám elképzelni az életem ebben a szakmában.

Gondolom az már nem oldható meg, hogy átmenjek másik iskolába, de akkor mit csináljak, csináljam meg még itt az érettségit, és utána tanuljak még valamit?

Ti mit tennétek a helyemben?


2016. júl. 1. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok a szüleim akarták hogy érettségi mellet még legyen egy szakmám is ezért járok szakközépbe.

Nekem se tetszik a szakmám de ez volt a legkisebb rossz.

Én most megyek 12.-be érettségi után sokfajta képzés van szóval én arra megyek .

Átmehetsz de most már nem nagyon érné meg túl sok idő menne el vele szerintem te is bírd ki még ezt a 2 éved utána pedig szabadon választhatsz .

Persze nem ismerem a pontos helyzetedet de én ezt tenném .

Az esetleges hibákért bocsánat.

2016. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kibírom már ezt a kettő évet, egyedül a nyári gyakorlatok amik nagyon fárasztóak, amúgy tudnánk beszélni privátban?
2016. júl. 2. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!