Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék teljesen megvált...

Hogyan tudnék teljesen megváltozni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,most leszek végzős. Annyira negatívnak érzem magamat,semmilyen életkedv nincsen bennem már hónapok óta. Anyám is állandóan lehúz,a barátaim is csak egymásról tudnak beszélni és másokat kibeszélni. Elkezdtem sportolni kicsit jobb lett a közérzetem de nem sokkal változtak a dolgok a régi barátokkal meg osztálytársakkal próbáltam megszakítani a kapcsolatot. Tavaly amikor elmentem nyaralni egy csomó új ember nyitott felém idén viszont senki. Szeretnék új embereket megismerni,nyitottan próbálok a dolgokhoz hozzáállni,de senki új nem lépett be az életembe. Miért? Hogyan tudnék én is megváltozni?
2016. aug. 30. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nehéz negatív környezetben pozitívnak lenni. Szerintem tanulj, hogy főiskolába mehess. Ott tudsz majd ismerkedni.


"Tavaly amikor elmentem nyaralni egy csomó új ember nyitott felém idén viszont senki."


Nem lehet, hogy az emberek is megváltoztak?

2016. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ajánlom az Agykontrollt
2016. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!