Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokan mondták, hogy nem lehet...

Sokan mondták, hogy nem lehet egyszerre 2 emberbe szerelmes lenni) (lent leirom) Na, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sokan mondták, hogy nem lehet egyszerre 2 emberbe szerelmes lenni. De én nem értek egyet ezzel. Ez nem matek, hogy 5+5=10-zel és nem 11-el. Ezt nem lehet bebizonyítani. Mert ezt ki érezzük, és semilyen tudományos gép vagy müszer nem tud érezni, és elhatározni, hogy mi abszurde vagy nem. Mert igenis lehet 2 emberbe EGYSZERRE szerelmesnek lenni. Irok lennebb isNa, mi a véleményetek?Naszóval:)igazábol ez nem is kérdés, csupán butaságnak tartom, amikor egy ember elhatározza, hogy NEM lehet egyszerre 2 emberbe szerelmes lenni:)ezt mi érezzük és mi tudjuk eldöntei, és tudom hogy a tetszés meg a szerelmes lenni nem ugyanaz, tudom hogy nagyon nagy a külónbség...lehetne erröl nagyon nagyon sokat beszélni:)..Mit gondoltok?
2016. szept. 2. 15:07
 1/6 anonim válasza:

A szerelem a legtöbb ember fogalmai szerint egy olyan érzelmi jelenség, ahol valaki a "legfontosabb". Aki teljessé teszi az életed. Akivel boldog vagy/leszel.

Végig egyes számban: az az EGY valaki. A nagy Ő.

Tehát mondhatnám, hogy "definíció szerint" csak egy emberbe lehet szerelmes valaki.


Persze van olyan fogalom is, hogy Poliamoria, többszerelműség. De igazi nagy Ő - ha létezik, vagy hiszel benne - attól még egy csak van, különben nem nagy Ő lenne, hanem nagy "Ők" :) Ha több emberrel tudsz boldog lenni, az egy lazább dolog mint ragaszkodni valakihez mindennél jobban (ez utóbbival jár a szerelem).

2016. szept. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ha igazábol nem érdekel, hogy kivel csak azt akarom, hogy Ő boldog legyen és semmmi más nem érdekel, közben én szerelmes vagyok bele, de ugye neki van valakije? akkor?
2016. szept. 3. 13:36
 3/6 anonim válasza:

Most akkor akkor mi pontosan a helyzet?

Van valaki akinek tetszel, de ő valaki mással jár?

2016. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"én szerelmes vagyok bele, de ugye neki van valakije? akkor?"


Ha ő azt állítja, hogy beléd is és a valakijébe is szerelmes, akkor téged csak átver és kihasznál éppen. Csak te ezt nem veszed észre ugye, mert szerelmes vagy belé és nem látod a fától az erdőt.


Mennyi idős vagy?

2016. szept. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

whaaaat? nemnemnem

ő nem szerelmes belém, de mindegy már:))"megoldódott"

2016. szept. 5. 22:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, és hogyan oldódott meg? Bizonyítást nyert számodra, hogy lehet 2 emberbe szerelmesnek lenni? Vagy az ellentettjét láttad be?
2016. szept. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!