Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Véleményetek szerint igaz?

Véleményetek szerint igaz?

Figyelt kérdés
Egyik baratnom ongyilkos akart lenni meg regebben de En Es meg ket baratom ugymond lebeszeltuk rola,aztan nemreg egy ismerosom azt mondta h szerinte aki ongyilkos akar lenni vagy azon gondolkozik, az nem valo erre a vilagra,nem erdemli meg az életet...Nekem ez valahogy nagyon durva volt. Mert szerintem lehet Hogy valakinek epp olyan kilatastalan az élete Hogy mar ehhez folyamodik,az ongyilkossag kiserletehez vagy gondolatahoz,de ettol fuggetlenul meg megerdemli h eljen. Ti mit gondoltok errol?

2016. szept. 4. 02:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősöd egy faasz, nekem az a véleményem.
2016. szept. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bunkó,érzéketlen.Ha ilyen véleménye van valakinek,akkor legalább legyen benne annyi emberség,hogy megtartja magának ezt a vélemény.
2016. szept. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ha az illetőnek annyira elviselhetetlen az élet, hogy öngyilkos akar lenni, akkor valóban nem való neki ez a világ, nem?


Az érdem más kérdés, abban nem hiszek. Senki sem érdemli meg, hogy megszülessen, hanem egyszerűen csak világra hozzák. Ez nem erkölcsi kérdés szerintem, hiszen az újszülöttnek nincs választása.

2016. szept. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Senki sem érdemli meg az életet. Az élet nem érdem... az csak történik az emberrel.

Én úgy gondolom, hogy mindenkinek joga van eldönteni, hogy akarja-e folytatni a "játékot".

2016. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"aki ongyilkos akar lenni vagy azon gondolkozik, az nem valo erre a vilagra,nem erdemli meg az életet"


Viszont akkor megérdemli, hogy öngyilkos legyen... Na mindegy, az ismerősöd tévedett. Azok nem valók erre a világra, azok nem érdemlik meg az életet, akik úgy viselkednek.

2016. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem lehet abban a kilátástalan helyzetben lenni, hogy valaki ezt gondolja. Én szerencsésen jó életet élek, de sok barátnőm volt aki vagdosta és bántotta magát. Én is teljesen ledöbbentem, de mindenki más életet él és más-más problémáik vannak,ráadásul máshogy látjuk a világot is, így nem tudom 100%-osan megérteni, őket, csak segíteni nekik. Tegyél te is így ;)
2016. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!